Budynek wielorodzinny położony w centrum dzielnicy Wola, zarządzany przez profesjonalną firmę zarządzającą - Icchoka Lejba Pereca, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 11506 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Budynek wielorodzinny położony w centrum dzielnicy Wola, zarządzany przez profesjonalną firmę zarządzającą


Zdjęcia inwestycji Pereca 11

Pereca 11

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować inwestycję z apartamentami na wynajem, położoną w najbardziej prestiżowej lokalizacji, tuż obok stacji metra ONZ.


Pereca 11 - inwestycja

Pereca 11 to 14-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym znajdują się 193 apartamenty oraz 3 lokale handlowo-usługowe na parterze. Stanowi idealne miejsce dla osób ceniących miejski tryb życia w jednocześnie spokojnym zakątku w samym centrum miasta.


Pereca 11 - Lokalizacja

Budynek zlokalizowany jest w centrum biznesowej części Warszawy, w jednej z najprężniej rozwijającej się dzielnicy. W pobliżu znajdują się najważniejsze węzły komunikacyjne, takie jak stacja metra ONZ, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz Dworzec Centralny. Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska zapewnia także dostęp do wielu restauracji, kawiarni, barów i rozmaitych punktów handlowo-usługowych. W ciągu kilku minut spacerem można dojść do Pałacu Kultury i Złotych Tarasów.


Pereca 11 - Apartamenty

Inwestycja oferuje 193 apartamenty o zróżnicowanej wielkości, w tym apartamenty typu studio, z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, z balkonami lub z tarasami. Charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, bardzo dobrym standardem wykończenia, zapewniającym najwyższy komfort mieszkania. Każdy apartament wyposażony jest w pralkę i zmywarkę oraz może zostać wynajęty z pełnym umeblowaniem lub bez.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Pereca 11
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 11506
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Icchoka Lejba Pereca

Dzielnica
Wola

cena wynajmu od
2 400 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
67 PLN

ilość mieszkań
193

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
13