Piano House - kameralna i prestiżowa inwestycja w pięknej okolicy Powiśla - Topiel, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 6342 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Piano House - kameralna i prestiżowa inwestycja w pięknej okolicy Powiśla


Zdjęcia inwestycji Piano House

Piano House

'Piano House' to znajdująca się na Powiślu kameralna inwestycja mieszkaniowa. Doskonała lokalizacja oraz świetna jakość budynku i jego wykończenia stawiają Piano House w czołówce prestiżowych warszawskich inwestycji.

Piano House

Piano House to 5-piętrowy budynek mieszkalny wykonany przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o detal - do wykończenia fasady użyto piaskowca, granitu oraz naturalnego drewna. Forma budynku cechuje się elegancją i nawiązuje do najlepszych tradycji modernizmu międzywojennego, natomiast części wspólne budynku zaprojektowane są w stylu art-deco. Staranny projekt architektoniczny zapewnia ponadczasową klasę i styl.
W budynku znajdziemy całodobową recepcję, usługi concierge oraz 3-poziomowy parking podziemny. Cała inwestycja objęta jest monitoringiem i ochroną.

Piano House wybudowany został w latach 2012-2014, a głównym inwestorem jest Icon Real Estate - deweloper specjalizujący się w kameralnych inwestycjach klasy premium oraz renowacji kamienic w wyjątkowych lokalizacjach.


Piano House - Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na ul. Topiel, w jednej z najbardziej urokliwych części Powiśla. Okolica pełna jest parków i klasycznej architektury oraz otoczona insytucjami kultury i rozrywki: licznymi galeriami, teatrami, restauracjami oraz tętniącymi życiem kawiarniami. W pobliżu znajdują się także Bulwary Wiślane, a Stare Miasto i ścisłe centrum znajdują się w zasięgu spaceru.
Sieć komunikacji miejskiej w okolicy jest doskonale rozwinięta, zapewniając dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również oddalonej o zaledwie 250 metrów stacji metra 'Centrum Nauki Kopernik'.


Piano House - Apartamenty

Piano House mieści w sobie 68 apartamentów o wysokim standardzie i rozmiarach od 30 do 260m2. Wysokość apartamentów mieści się w przedziale 2,6-3 metrów, duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie mieszkań, a większość z mieszkań zapewnia dostęp do balkonu, loggi lub ogródka.


Informacje ogólne

Apartmenty w Piano House to doskonały wybór zarówno dla osób poszukujących luksusowego lokum dla siebie, jak również dla inwestorów. Doskonała jakość i styl budynku oraz położenie w jednym z najbardziej pożądanych punktów Warszawy powoduje, że Piano House plasuje się wysoko wśród najbardziej prestiżowych inwestycji tej klasy w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May aby dowiedzieć się więcej na temat apartamentów dostępnych na wynajem lub na sprzedaż.

Dodaj swoją nieruchomość w Piano House
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 6342
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Topiel

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
750 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
18 000 PLN

cena wynajmu od
3 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
70 PLN

ilość mieszkań
68

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6