Poznańska 16 - luksusowa kamienica położona na jednej z najpiękniejszych ulic Warszawy - Poznańska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 10016 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Poznańska 16 - luksusowa kamienica położona na jednej z najpiękniejszych ulic Warszawy


Zdjęcia inwestycji Poznańska 16

Poznańska 16

Poznańska 16 to słynna kamienica w centrum Warszawy. Budynek przeszedł kompleksową rewitalizację z zachowaniem oryginalnych elementów i został wyposażony we wszystkie nowoczesne rozwiązania mieszkalne, co sprawia, że inwestycja znajduje się w czołówce najbardziej atrakcyjnych budynków mieszkalnych Śródmieścia. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje także parking podziemny.


Poznańska 16

Prestiżowa, kameralna kamienica zlokalizowana przy ulicy Poznańskiej została wybudowana w 1910 roku dla braci Adolfa i Hermana Knothe. Pośród licznych, zabytkowych elementów wystroju klatek schodowych i wnętrz zachowały się secesyjne metalowe balustrady, stolarka drzwi do lokali i posadzki. Dobudowano natomiast windy. Ta historyczna kamienica posiada 26 mieszkań oraz przepiękne, stylowo zaprojektowane patio z przeszklonym dachem. Na parterze znajdują się galerie sztuki oraz restauracja.

Poznańska 16 - Lokalizacja

Kamienica znajduje się na ul. Poznańskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Hożą. Jest to miejsce tętniące życiem w dzień i w nocy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele modnych kafejek i restauracji. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich środków transportu (tramwaj, autobus, metro, kolej).


Poznańska 16 - Apartamenty

Ta kameralna inwestycja składa się z różnorodnych lokali, od wygodnych jednosypialnianych mieszkań po apartamenty o powierzchni przekraczającej 170 metrów kwadratowych. Wysokość mieszkań w historycznej części sięga 3,5 metra, a wysokość salonu w nadbudowie nawet do 5 metrów. Wykończenie mieszkań zachwyca standardem, architektonicznym smakiem i historycznym detalem.

Dodaj swoją nieruchomość w Poznańska 16
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 10016
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Poznańska

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
Zapytaj o cenę

cena wynajmu od
4 500 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
100 PLN

ilość mieszkań
26

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5

Inwestycje w pobliżu