Luksusowe apartamenty obok kompleksu parkowego-pałacowego Królikarnia - Puławska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4862 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowe apartamenty obok kompleksu parkowego-pałacowego Królikarnia


Zdjęcia inwestycji Puławska 111

Puławska 111

Hamilton May prezentuje elegancką inwestycję apartamentową zlokalizowaną na Starym Mokotowie.


Puławska 111

Puławska 111 to elegancki, 7-piętrowy budynek zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie XVIII-wiecznego Parku i historycznego Pałacu Królikarnia. W inwestycji znajduje się 120 komfortowych apartamentów oraz dwupoziomowy garaż podziemny.

W budynku zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne i technologiczne. Został on wyposażony w instalację klimatyzacji oraz instalacje inteligentnego budynku. Części wspólne inwestycji charakteryzują się bardzo wysokim standardem wykończenia. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców dedykowana jest usługa concierge a nad ich bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona, wewnętrzny monitoring oraz indywidualne systemy łączności typu wideo interkom.

Inwestorem jest firma ECC Real Estate Sp. z o.o., a budynek zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna "Kazimierski i Ryba".


Lokalizacja inwestycji Puławska 111

Bardzo dobra lokalizacja, w sercu Starego Mokotowa i w pobliżu ścisłego centrum miasta. Miejsce charakteryzuje się bardzo dobrym dostępem do środków komunikacji miejskiej. W pobliżu są 2 stacje metra: Racławicka i Wierzbno oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Niezaprzeczalnym atutem tego miejsca jest przede wszystkim otoczenie – malownicze parki Arkadia i Królikarnia, zielone skwery oraz tereny rekreacyjne, w tym Park Wodny „Warszawianka” z basenem olimpijskim, kortami do squasha i fitnessem.


Apartamenty w inwestycji Puławska 111

Powierzchnie mieszkań w budynku mieszczą się w przedziale od 40 do ponad 150 m2. Panoramiczne drewniane okna podkreślają ponadstandardową wysokość pomieszczeń i dodają uroku. Apartamenty wyposażone są w szerokopasmowe łącza internetowe, instalację TV oraz instalację telekomunikacyjną.


Ogólne informacje

Zapraszamy klientów zainteresowanych tą ekskluzywną inwestycją do kontaktu z Hamilton May.

Dodaj swoją nieruchomość w Puławska 111
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4862
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Puławska

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
650 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
13 300 PLN

cena wynajmu od
3 200 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
56 PLN

ilość mieszkań
120

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
7

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu