Apartamenty w reprezentacyjnej inwestycji "Rezydencja Biała" - Biała, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4704 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartamenty w reprezentacyjnej inwestycji "Rezydencja Biała"


Zdjęcia inwestycji Rezydencja Biała

Rezydencja Biała

Hamilton May z przyjemnością prezentuje kameralną, elegancką inwestycję "Rezydencja Biała" położoną w centrum miasta.


"Rezydencja Biała"

'Rezydencja Biała' to nowoczesny, kameralny sześciopiętrowy budynek z elegancką elewacją o doskonałej lokalizacji. Inwestycję wyróżnia ponadczasowa architektura idealnie wpisująca się w charakter okolicy. W projekcie wykorzystano wysokiej klasy materiały wykończeniowe, gwarantujące jego najwyższą trwałość. Połączenie materiałów naturalnych - takich jak kamień i drewno - z nowoczesnymi - takimi jak szkło i stal - pozwoliło nadać budynkowi reprezentacyjny styl i uczynić go przykuwającą oko ekskluzywną rezydencją.

Budynek objęty jest całodobową ochroną, monitoringiem, recepcja znajduje się w dwukondygnacyjnym holu wejściowym. W budynku znajduje się również dwupoziomowy parking podziemny.

Inwestorem jest wiodący deweloper w Polsce Yareal Polska Sp. z o.o., spółka należącą do Yareal International N.V, firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości, prestiżowe kompleksy biurowo-komercyjne, a także projekty mieszkaniowe o standardzie premium.


Lokalizacja "Rezydencji Białej"

Inwestycja znajduje się w pobliżu Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności oraz ul. Chłodnej. Pomimo lokalizacji w samym centrum miasta mieszkańcy mają zapewnioną ciszę i spokój, bezpieczne, pełne zieleni otoczenie oraz doskonały dostęp do różnych miejskich atrakcji: kin, teatrów, kawiarni i restauracji. Dzięki wygodnemu i szybkiemu dojazdowi samochodem i środkami komunikacji miejskiej można dostać się do pozostałych części stolicy. W pobliżu znajduje się Hala Mirowska, C.H. Arkadia, C.H. Klif, liczne sklepy, przedszkola, szkoły oraz parki.


Apartamenty w "Rezydencji Białej"

Mieszkania dostępne są w różnych rozmiarach, począwszy od jednopokojowych (ok. 30 m2) mieszkań aż po pięciopokojowe apartamenty (ok. 120 m2), które dostosowane zostały do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Wszystkie charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością przestrzeni– przy ich projektowaniu zadbano o łatwość aranżacji i komfort przyszłych mieszkańców. Duże okna z widokiem na otaczającą zieleń sprawiają, że mieszkania są jasne i przestrzenne.


Ogólne informacje

Inwestycja jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy myślą o wynajmie nieruchomości po jej zakupie, jak również tych, którzy poszukują prawdziwie luksusowego apartamentu do celów mieszkaniowych w centrum miasta.

Dodaj swoją nieruchomość w Rezydencja Biała
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4704
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Biała

Dzielnica
Wola

ilość mieszkań
80

od centrum
1km

wszystkich pięter
5