Rezydencja Foksal - prestiżowa inwestycja przy Trakcie Królewskim - Mikołaja Kopernika, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 6344 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Rezydencja Foksal - prestiżowa inwestycja przy Trakcie Królewskim


Zdjęcia inwestycji Rezydencja Foksal

Rezydencja Foksal

'Rezydencja Foksal' to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa położona na Powiślu. Inwestycja została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, oferując jedynie 41 apartamentów, które jednak charakteryzują się przestronnością i najwyższą jakością.


Rezydencja Foksal

Rezydencja Foksal to 6-piętrowy apartamentowiec wybudowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz szacunkiem dla detalu. Bryła budynku inspirowana jest najlepszymi wzorcami modernizmu. Fasada z piaskowca cieszy oko starannymi detalami wykonanymi z pomarańczowego trawertynu oraz przyciągającymi uwagę ręcznie robionymi żeliwnymi ornamentami i dekoracyjnymi płaskorzeźbami.
Budynek zapewnia całodobową recepcję i usługi concierge. Na poziomie -1 znajduje się strefa wellness/spa, basen oraz kort do squasha. Na poziomie -2 umieszczony został garaż podziemnym oraz piwniczka na wino.

Inwestycja została wybudowana w latach 2009-2012. Głównym inwestorem jest BBI Development, a prace zostały wykonane przez firmę Karmar. Budynek otrzymał główną nagrodę w konkursie 'Budowa Roku 2011'.


Rezydencja Foksal - Lokalizacja

Rezydencja Foksal usytuowana jest przy ul. Kopernika 5, w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Foksal i Nowy Świat. Jest to jedno z najbardziej czarujących miejsc w obszarze Śródmieścia, otoczone historyczną zabudową, terenami zielonymi oraz wieloma restauracjami, kawiarniami, sklepami oraz instytucjami kultury. Bulwary Wiślane i Stare Miasto znajdują się w zasięgu spaceru. Sieć komunikacji miejskiej w okolicy jest znakomicie rozwinięta, zapewniając wygodny dostęp zarówno do licznych linii autobusowych i tramwajowych, jak również do metra.


Rezydencja Foksal - Apartamenty

Rezydencja Foksal oferuje 41 apartamentów, które łączy najwyższy standard wykończenia. Większość lokali mierzy ponad 100m2, natomiast na najwyższych piętrach znajdują się 2-poziomowe penthousy z przestronnymi tarasami. W budynku zastosowanie znalazł zaawansowany system inteligentego zarządzania, który pozwala kontrolować m.in. oświetlenie, temperaturę powietrza oraz alarm za pomocą samrtfona lub komputera. Duże okna zapewniają dopływ naturalnego światła oraz oferują piękny widok na centrum miasta. Na parterze budynku znajdują się lokale komercyjne, natomiast pierwsze piętro zajmują biura.


Ogólne informacje

Apartamenty w Rezydencji Foksal stanowią ciekawą propozycję dla inwestorów oraz są doskonałym wyborem dla osób poszukujących prestiżowego adresu w jednej z najlepszych lokalizacji w Stolicy. Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May w celu uzyskania informacji na temat apartamentów dostępnych na wynajem lub sprzedaż w tej inwestycji.

Dodaj swoją nieruchomość w Rezydencja Foksal
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 6344
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Mikołaja Kopernika

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
800 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
35 000 PLN

cena wynajmu od
10 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
85 PLN

ilość mieszkań
41

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6