Rezydencja Naruszewicza - elegancka inwestycja apartamentowa na Mokotowie - Adama Naruszewicza, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 8721 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Rezydencja Naruszewicza - elegancka inwestycja apartamentowa na Mokotowie


Zdjęcia inwestycji Rezydencja Naruszewicza

Rezydencja Naruszewicza

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ekskluzywną inwestycję znajdującą się w prestiżowej części Starego Mokotowa, tuż obok stacji metra Wierzbno.


Rezydencja Naruszewicza - inwestycja

Rezydencja Naruszewicza składa się z 8 kondygnacji naziemnych wykończonych materiałami najwyższej jakości. Po bokach głównej bryły znajdują się niższe, pięciopiętrowe części budynku z tarasami wyposażonymi w ozdobne pergole. Co więcej, na dachu rezydencji mieści się piękny ogród. Cała inwestycja stanowi unikalne połączenie nowoczesnej architektury z eleganckim wystrojem wnętrz, które zostało zaprojektowane przez Macieja Zienia, jednego z najbardziej znanych projektantów mody w Polsce.


Rezydencja Naruszewicza - lokalizacja

Apartamentowiec znajduję się w dogodnej lokalizacji, dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 15 min. Malownicze parki, przedwojenne wille sprawiają, że okolica jest niezwykle urokliwa. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoły oraz centrum handlowe.


Rezydencja Naruszewicza - apartamenty

W ramach inwestycji powstało łącznie 76 luksusowych i komfortowych apartamentów o różnorodnym typie i rozmiarach od 56 do 175 m2. Charakteryzują się one wyjątkowymi stylami wykończenia od awangardowego po klasyczny i ekskluzywny. W zależności od mieszkania, przynależą do nich także powierzenie dodatkowe, takie jakie balkon, loggia, czy też taras.

Dodaj swoją nieruchomość w Rezydencja Naruszewicza
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 8721
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Adama Naruszewicza

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
Zapytaj o cenę

cena wynajmu od
3 900 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
85 PLN

ilość mieszkań
76

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
8