Wiejska 11 - zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji odnowiona przez dewelopera - Wiejska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 7151 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wiejska 11 - zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji odnowiona przez dewelopera


Zdjęcia inwestycji Wiejska 11

Wiejska 11

Kamienica przy Wiejskiej 11 to znajdująca się w samym sercu Warszawy prestiżowa inwestycja mieszkaniowa. Budynek znajduje się naprzeciwko Kancelarii Prezydenta RP czy budynku Sejmu.

Wiejska 11

Wiejska 11 to 5-piętrowy budynek mieszkalny oryginalnie powstały w 1902 roku. Od 2015 roku gruntowną renowację prowadzi w nim renomowany deweloper, przystosowując lokale do potrzeb najbardziej wymagających nabywców. Jednym z największych walorów inwestycji jest fakt, że została ona wpisana do rejestru zabytków, jako przykład typowej warszawskiej zabudowy mieszkaniowej przełomu XIX i XX wieku. Budynek ma oryginalną bryłę oraz pierwotny układ pomieszczeń. Reprezentacyjne klatki schodowe zachowały posadzki na piętrach i podestach, wyłożone wzorzystymi płytkami ceramicznymi. O stylu nieruchomości świadczą także elementy dekoracyjne takie jak tarcze herbowe z girlandą i stylizowane skrzydlate smoki czy drzwi z dekoracją snycerską w formie liści akantu, cekinów, ćwieków i girland. Kamienica posiada trzy oficyny.
W budynku znajdziemy całodobową recepcję, parking podziemny i windę.


Wiejska 11 - Lokalizacja

Historycznie ulica Wiejska łączyła Starą Warszawę z Ujazdowem, obecnie z kolei biegnie z pl. Trzech Krzyżu do ul. Pięknej. W okolicy znajdują się liczne budynki administracji publicznej, punkty usługowe, banki, restauracje, kawiarnie czy placówki dyplomatyczne. W zasięgu kilku minut piechotą stacja metra Politechnika, stacja kolejowa Warszawa Powiśle, plac Konstytucji, plac Zbawiciela oraz Łazienki Królewskie. Zarówno Stare Miasto jak i Dworzec Centralny znajdują się odległości spaceru. Punkt charakteryzuje się doskonale rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej. Stacja drugiej linii metra Centrum Nauki Kopernik znajduje się kilkaset metrów od budynku.


Wiejska 11 - Apartamenty

Kamienica Wiejska 11 to kameralna inwestycja mieszcząca tylko 24 apartamenty o wysokim standardzie i rozmiarach od 190 do 264 m2. Mieszkania są przestronne i wysokie, od 3,5 do 4 metrów, stolarka okienna wykonana jest z drewna. Część mieszkań zapewnia dostęp do tarasów.


Informacje ogólne

Apartamenty Wiejska 11 to doskonały wybór zarówno dla osób poszukujących luksusowego lokum dla siebie, jak również dla inwestorów. Niespotykanej klasy standard, zabytkowy budynek i prestiżowa lokalizacja sprawiają, że Wiejska 11 jest jedną z najbardziej pożądanych inwestycji tego typu. Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May aby dowiedzieć się więcej na temat apartamentów dostępnych na wynajem lub na sprzedaż.

Dodaj swoją nieruchomość w Wiejska 11
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 7151
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Wiejska

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
5 200 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
25 000 PLN

cena wynajmu od
Zapytaj o cenę

ilość mieszkań
24

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5

Podobne inwestycje