Woronicza Qbik - lofty na wynajem i sprzedaż w industrialnym stylu - Jana Pawła Woronicza, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4589 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Woronicza Qbik - lofty na wynajem i sprzedaż w industrialnym stylu


Zdjęcia inwestycji Woronicza Qbik

Woronicza Qbik

Hamilton May z przyjemnością prezentuje wyjątkową inwestycję Woronicza Qbik w koncepcji soft-loftów w modnym stylu industrialnym.


Woronicza Qbik

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy. Stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz, w których główną rolę gra przestrzeń. Inwestycja jest pierwszym warszawskim kompleksem mieszkaniowym stworzonym w stylistyce soft-loftów, czyli mieszkań o charakterze tradycyjnych loftów, ale budowanych od podstaw.

Budynek został zaprojektowany przez pracownię INVI i stylowo wpisuje się w postindustrialny Mokotów. Deweloperem Woronicza Qbik jest Ghelamco, lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Woronicza Qbik posiada swój specyficzny i niepowtarzalny charakter. Elewacja złożona w ponad jednej-trzeciej ze szkła. Dominują duże, szklane fasady, beton, drewno i metal.Najwyższa część kompleksu liczy 11 pięter, część od zachodu 8, skrzydło od wschodu 10 natomiast od strony patio znajduje się 5-piętrowy budynek. Kompleks charakteryzuje stylowa postindustrialna architektura.

Przez niesamowite, prawie 6 metrowe okna można podziwiać panoramę Warszawy i przestrzeń wewnętrznego Patio, gdzie znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Komfort mieszkania w tej inwestycji to także dostęp do zlokalizowanych na parterze usług oraz umiejscowionego na patio w przeszklonym sześcianie fitness i siłowni, przeznaczonych do wyłącznego użytku właścicieli lokali.W Qbik relaksująca zieleń patio przeplata się z surowością bryły budynku, tworząc harmonijną całość. Dwupoziomowe lofty zachwycają rozproszonym światłem i wyjątkowym widokiem.


Lokalizacja Woronicza Qbik

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Woronicza.W pobliżu inwestycji znajdują się Galeria Mokotów, stacja paliwowa, punkty medyczne, szkoły, przedszkola, punkty gastronomiczne, punkty sportowe i poczta.Dla osób poruszających się komunikacją miejską najbliżej inwestycji znajdują się przystanki Woronicza oraz stacja metra Wierzbno, oddalona o kilka przystanków. Dla osób zmotoryzowanych dobry dojazd umożliwiają: ul. Wołoska, Puławska, Żwirki i Wigury oraz Al. Niepodległości.


Mieszkania i lofty w Woronicza Qbik

Wśród 350 loftów i mieszkań zlokalizowanych w kompleksie znajduje się 168 jednopoziomowych lokali, oraz 187 dwupoziomowych. Wszystkie mieszkania są energooszczędne, z dużymi oknami, a w przypadku penthousów również z widokiem na centrum stolicy. Mieszkania dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach wykończenia. Zakres powierzchni wynosi od 36-160 m2.

Dodaj swoją nieruchomość w Woronicza Qbik
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4589
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Jana Pawła Woronicza

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
664 440 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
10 100 PLN

cena wynajmu od
2 500 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
57 PLN

ilość mieszkań
355

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
11