Złota 44 - numer 1 wśród luksusowych budynków mieszkalnych w Warszawie - Złota, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 6171 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Złota 44 - numer 1 wśród luksusowych budynków mieszkalnych w Warszawie


Zdjęcia inwestycji Złota 44

Złota 44

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować 'Złotą 44' - najbardziej luksusowy i pożądany adres na mapie warszawskich inwestycji mieszkaniowych


Złota 44

Złota 44 to najwyższy obecnie budynek w Warszawie - mierzący 192 m wieżowiec mieście w sobie prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom udogodnień dla mieszkańców ustala nowy, niespotykany dotąd poziom w budownictwie mieszkaniowym w Polsce

Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Bydunek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400 m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, sauna, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczona jest piwnica na wino oraz 2 sale konferencyjne.

Złota 44 to stanowczo najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych gdzie indziej udogodnień tworzy niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również mieszkańcom doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.


Złota 44 - lokalizacja

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.


Złota 44 - apartamenty

Złota 44 mieści 287 apartamenty o wielkości od 60 do ponad 400 m2, a forma budynku powoduje, że każdy apartament jest unikatowy. Przygotowanie projektów wnętrz powierzone zostało znanej lodyńskiej pracowni Wood Bagots interior designs, która oferuje aż 9 wariantów wykończenia. Wszystkie apartamenty cechują duże okna, natomiast najwyższe piętra mieszczą penthouse o 2 lub 3 poziomach.


Złota 44 - informacje ogólne

Dzięki swojej wyjątkowości, lokalizacji i standardzie wykończenia, Złota 44 stanowi najbardziej luksusowy budynek mieszkalny w Polsce, ustanawiając nowe standardy. Hamilton May zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem aby uzyskać więcej informacji na temat apartamentów dostępnych w wieżowcu Złota 44.

Dodaj swoją nieruchomość w Złota 44
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 6171
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Złota

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
3 000 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
41 000 PLN

cena wynajmu od
10 500 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
150 PLN

ilość mieszkań
287

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
52

Podobne inwestycje