Nowoczesne osiedle sPlace Park na zielonym Żoliborzu - Przasnyska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 11404 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesne osiedle sPlace Park na zielonym Żoliborzu


Zdjęcia inwestycji sPlace Park

sPlace Park

sPlace Park

Inwestycja sPlace Park charakteryzuje się elegancką, minimalistyczną architekturą nawiązująca do modernizmu. Składa się z 5 etapów, z czego trzy ostatnie zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2018 roku. Do wykończenia wykorzystano ekologiczne i specjalnie wybrane materiały takie jak: blacha patynowana w kolorze rdzy, drewno, stal i szkło. Mieszkańcy odnajdą w inwestycji wiele rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie, m. in. usługę concierge, monitoring, możliwość korzystania z sieci bezprzewodowej, preinstalację systemu inteligentnego domu, lokale usługowe na parterze, myjnię w podziemnym garażu, jeden klucz otwierający wszystkie drzwi, czy też możliwość wyłączenia w mieszkaniu światła jednym pstryknięciem.


sPlace Park - Lokalizacja

Osiedle znajduje się w malowniczej, zacisznej części Żoliborza, który jest jedną z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, zaledwie 5 min autobusem od stacji metra Plac Wilsona. W pobliżu inwestycji znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, w tym centrum handlowe Arkadia i Klif.


sPlace Park - Apartamenty

Osiedle oferuje łącznie 714 lokali mieszkaniowych o metrażach od 24m2 aż do 172m2. Charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, praktycznym rozkładem, zapewniającym możliwość własnej aranżacji przestrzeni. Mieszkania są bardzo dobrze doświetlone, jasne. Każde z nich posiada balkon, loggie lub taras. Dodatkowo mieszkania zlokalizowane na parterze mają własne ogródki.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w sPlace Park
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 11404
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Przasnyska

Dzielnica
Żoliborz

cena sprzedaży od
494 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
8 925 PLN

cena wynajmu od
3 100 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
65 PLN

ilość mieszkań
714

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
12