Wyjątkowa, historyczna willa na prestiżowym Starym Mokotowie - Aleja Niepodległości, Warszawa - na sprzedaż, ref. 11588 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wyjątkowa, historyczna willa na prestiżowym Starym Mokotowie


Hamilton May ma przyjemność przedstawić unikatową, historyczną willę położoną na Starym Mokotowie. Położenie nieruchomości przy samym wyjściu z Metra Racławicka przy Alei Niepodległości zapewnia idealną lokalizację na prestiżową, widoczną siedzibę firmy, działalność usługową bądź placówkę dyplomatyczną.

Unikatowy, wolnostojący dom o powierzchni 382.25m2 znajduje się na przepięknie zaaranżowanej działce liczącej 1000m2 ze starannie utrzymaną roślinnością wpisującą się w zieloną okolice Starego Mokotowa. Willa ta w sposób wyjątkowy łączy z sobą historyczne, klimatyczne wnętrza z funkcjonalnością dopasowaną do współczesnych indywidualnych potrzeb jego Właścicieli. Dom posiada trzy oddzielne wejścia, trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną przystosowane pod prestiżową działalność biurową bądź usługową. Dla komfortu jego Mieszkańców oraz Gości istnieje możliwość parkowania na terenie posesji.
Ta unikatowa, historyczna willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy jest wzbogacona o unikatowy zbiór prac, przygotowanych wyłącznie na potrzeby Villi de l’Art przez artystkę-malarkę Annę Polanowską.

Przepiękny, historyczny, bardzo charakterystyczny dom znajduje przy ruchliwej ulicy Niepodległości zapewniający łatwy dostęp do niego. Dom przeszedł remont i jest gotowy do wprowadzenia. Jego atutem jest przepięknie zagospodarowany ogród.

Wyjątkowa, niezwykle klimatyczna, historyczna willa znajduje się w centrum prestiżowego Starego Mokotowa przy samym wejściu do metra Racławicka, co zapewnia idealne połączenie Mieszkańcom z pozostałymi częściami Warszawy. Okolica odznacza się natomiast niezrównaną atmosferą kameralnych knajpek, prestiżowych restauracji, ambasad, prywatnych placówek naukowo dydaktycznych. Cechuje ją też niska zabudowa willowa, bliskość natury dzięki takim parkom jak: Pole Mokotowskie, park Dreszera, park Morskie Oko. Stary Mokotów to wyjątkowa lokalizacja na mapie Warszawy, łącząca z sobą w sposób płynny świat biznesu z mekką artystów.

Cena 8 500 000 PLN do negocjacji

Prosimy o kontakt z biurem Hamilton May w celu otrzymania dalszych informacji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 11588
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
8 500 000 PLN
(1 925 909 EUR)

cena/M2
22 251 PLN

Powierzchnia
382m2

Sypialnie
8

łazienki
4

od centrum
3km

rozmiar działki
1000m2

data aktualizacji
21-05-2020