Wyjątkowy nowoczesny dom z pięknym ogrodem - Dymna, Warszawa - na sprzedaż, ref. 11681 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wyjątkowy nowoczesny dom z pięknym ogrodem


Hamilton May z przyjemnością prezentuje ofertę ultra nowoczesnego domu, idealnego dla wymagających klientów, ceniących bardzo wysoki standard wykończenia i piękno zielonej okolicy.

Piękny rodzinny dom, liczący 367m2. Dom składa się z otwartego holu prowadzącego do salonu. Salon jest podzielony na 2 części: strefę integracyjna z wypoczynkiem i kominkiem, z której jest bezpośrednie wyjście do ogrodu i strefy TV z meblami wypoczynkowymi, którą można całkowicie oddzielić za pomocą drzwi przesuwnych, tym samym tworząc oddzielny pokój gościnny. Na parterze znajduje się także przestrzenna kuchnia z jadalnią. Kuchnia jest wyposażona w sprzęty AGD wysokiej jakości i posiada bardzo dużą strefę do gotowania. Dodatkowo na parterze jest łazienka z prysznicem. W strefie -1 domu jest dużo pomieszczeń gospodarczych, także strefa siłowni i wypoczynku. Na pietrze są 4 sypialnie z antresolami (których powierzchnia nie jest liczona jako powierzchnia całkowita domu). Jest główna sypialnia połączona z pokojem kąpielowym i 2 sypialnie obecnie zaaranżowane jako pokoje dla dzieci. Wszystkie sypialnie są w pełni wyposażone i posiadają dużo stref do przechowywania i garderoby. Na pietrze jest dużą łazienka obok sypialń dziecięcych. Z sypialni głównej jest wyjście na balkon. Dom jest otoczony leśnym ogrodem z dużym trawnikiem, z budynkiem na narzędzia. Z salonu wychodzimy na bardzo duży drewniany taras z zadaszeniem.

Nowoczesny dom po generalnym remoncie otoczony zielenią. Jest to rodzinny dom z ogrodem ok. 1000m2. W budynku jest garaż podziemny na 2 samochody i możliwość parkowania przed budynkiem.

Dom jest zlokalizowany przy cichej bocznej ulicy w dzielnicy Nowe Włochy skąd jest szybka komunikacja kolejką podmiejską do centrum Warszawy, jest także bezpośrednio przystanek autobusowy.

Cena 2450000 PLN zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu z biurem Hamilton May w celu umówienia spotkania.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 11681
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
2 450 000 PLN
(568 921 EUR)

cena/M2
6 676 PLN

Powierzchnia
367m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
8km

piętro
Parter

rozmiar działki
963m2

data aktualizacji
06-05-2019