Wyjątkowa modernistyczna willa z tarasem na dachu w zabytkowej części Starej Ochoty - Jana Dantyszka, Warszawa - na sprzedaż, ref. 8490 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wyjątkowa modernistyczna willa z tarasem na dachu w zabytkowej części Starej Ochoty


Hamilton May ma przyjemność przedstawić wyjątkową, modernistyczną willę z widokiem na park w zabytkowej części Starej Ochoty.

Historyczna willa posiada cztery poziomy, połączonych piękną drewnianą, o miękkich kształtach klatką schodową. Parter to połączone w całość jadalnia i salon, a ponadto osobne pomieszczenia przestronnej kuchni, garderoby, toalety i dużego, jasnego hallu, który jest dobrze doświetlony z rzeźbiarską, bardzo dekoracyjną klatką schodową prowadzącą do wyższych kondygnacji. Niższe kondygnacje są osobno skomunikowane z kuchnią i jadalnią, jak również z garażem, częścią gospodarczą i pokojem gosposi. Każda kondygnacja ma własną łazienkę. Są to 3 doświetlone oknami piękne, kamienne łazienki, wyposażone w armaturę dla wszystkich funkcji, takie jak wanna, prysznic, WC i bidet oraz dużą umywalkę. Piętro to 2 sypialnie i dodatkowy pokój z balkonem, który może służyć jako dodatkowa sypialnia, pokój dla gości, gabinet lub pokój biblioteczny. Najwyższe piętro jest otwartą przestrzenią z kominkiem, podobnie jak salon tworzy samodzielną otwartą przestrzeń, pozostawiając różne możliwości wyboru funkcji. Połączone z szerokim balkonem i dwoma poziomami tarasów na dachu, tworzy niepowtarzalną przestrzeń otoczoną zielenią, z możliwością spędzania czasu pośród koron drzew z widokiem na ogród i zieloną przestrzeń sąsiadującego parku. Nietypowa przestrzeń najwyższej kondygnacji od momentu remontu miała rożne zastosowania, jaką cześć odrębna dla jednego z dzieci, jako pracownia i biblioteka, oraz jako wypoczynkowa cześć prywatna z kominkiem, niezależna od części wspólnej parteru.

Modernistyczna, przedwojenna willa znajduje się w szeregowej zabudowie przy ulicy Dantyszka. Cały dom jest otoczony fantastyczną zielenią, która stanowi integralną jego część dzięki licznym tarasom i balkonom, a także dzięki pięknemu ogrodowi i sąsiadującym parkiem.

Okolica domu to otoczona parkami i starą zabudową zielona wyspa w centrum miasta, w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych. Willa położona jest w szeregu domów w parku. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz arterii dojazdowych w każdym kierunku Warszawy. Dojazd będzie niewątpliwym atutem lokalizacji budynku.

Cena 6 500 000 PLN

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferty prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 8490
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
6 500 000 PLN
(1 472 754 EUR)

cena/M2
21 311 PLN

Powierzchnia
305m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
1km

piętro
Parter

rozmiar działki
315m2

data aktualizacji
23-04-2020