Przepiękny, wyjątkowy dom na skarpie z prywatną linią brzegową - Łubienica-Superunki, Łubienica-superunki - na sprzedaż, ref. 13913 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przepiękny, wyjątkowy dom na skarpie z prywatną linią brzegową


Hamilton May prezentuje niezwykły, artystyczny, klimatyczny dom położony na przepięknie zalesionej skarpie z prywatną linią brzegową do którego można dopłynąć łódką z Zegrza.

Ten przepiękny, niezwykle słoneczny dom składa się z dwóch bardzo prostych brył z ogromnymi, panoramicznymi oknami zapewniającymi niezwykłą słoneczność oraz dostęp do przepięknych widoków.
Dom jest niezwykle przestronny i składa się z dwóch poziomów. Parter to część dzienna z niezwykłym, wysokim, przestronnym salonem, komfortowej kuchni z częścią jadalnianą i wypoczynkową z miejscem na bibliotekę. Dodatkowo znajduje się tutaj gabinet, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, garaż oraz garderoba. Na tym poziomie jest też wejście do dwupoziomowej pracowni artystycznej, doświetlonej pasmowym przeszkleniem, które zagina się pod kątem i przechodzi z sufitu na ścianę. Bryła pracowni została lekko nadwieszona nad ziemią.
Pierwsze piętro to część prywatna z przestronną sypialnią z ogromnym pokojem kąpielowym z oknem oraz tarasem. Dodatkowo znajduje się tutaj druga sypialnia z prywatną łazienką i garderobą, hallem z częścią wypoczynkową.
Dom jest elegancki, designerski i niezwykle stylowy. Został tez komfortowo wykończony materiałami w najwyższym standardzie przez co spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Geometryczny, przepiękny dom charakteryzacje się prostym, eleganckich designem wtapiającym się w sąsiadującą naturę. Sama skarpa jest przepięknie zalesiona z prywatnym dostępem do linii brzegowej. Zejście do rzeki gdzie znajduje się pomost dla łodzi jest możliwe utwardzoną drogą wykonaną w wąwozie i oświetloną latarniami lub po ażurowych metalowych schodach poprowadzonych na skarpie. W połowie schodów jest taras widokowo/wypoczynkowy.

Ten przepiękny, unikatowy dom jest położony nad Narwią, na wysokiej zalesionej skarpie z bezpośrednim dostępem do wody w odległości 50km od Warszawy. Dodatkowym atutem rezydencji jest możliwość dopływania z Zegrza do pomostu drogą wodną po Narwi.

Cena 4 950 000 PLN

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
rezerwacja
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13913
Miasto
Łubienica-Superunkicena
4 950 000 PLN
(1 121 559 EUR)

cena/M2
10 143 PLN

Powierzchnia
488m2

Sypialnie
3

łazienki
3

od centrum
45km

piętro
Parter

rozmiar działki
18000m2

data aktualizacji
12-05-2020