Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja zlokalizowana na prestiżowej Saskiej Kepie - Wał Miedzeszyński, Warszawa - na sprzedaż, ref. 12198 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja zlokalizowana na prestiżowej Saskiej Kepie


Hamilton May prezentuje przepiękny, niezwykle reprezentacyjny, przedwojenny dwór Genzlów z prywatną alejką. Ta unikalna oferta to idealna propozycja do zamieszkania, bądź jako placówka dyplomatyczna czy prestiżowa siedziba firmy, restauracja, butikowy hotel bądź SPA.

Ten niezwykły, wolnostojący dom z 1936 roku cechuje się przestronnością i swobodą w aranżacji wnętrz. Dom przeszedł renowację wyjątkowego, francuskiego ogrodu oraz elewacji i jest idealną propozycją dla koneserów sztuki oraz przedwojennej architektury. Rezydencja posiada cztery kondygnacje i dwa tarasy - w tym jeden znajdujący się na płaskim dachu (132m2), z którego rozprzestrzenia się niezwykły widok na Wisłę, Pałac Kultury i Stadion Narodowy. Duża liczba pomieszczeń na każdym z pięter zapewnia pełną swobodę w zmianach aranżacyjnych.

Przepiękny wolnostojący dwór znajdujący się na terenie zamkniętym z prywatną alejką. Tą przedwojenną, wolnostojącą willę z czterema tarasami po remoncie otacza przepiękny, francuski ogród z jacuzzi oraz garaż na trzy samochody. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się dziewięć miejsc parkingowych. Dom posiada niezwykły potencjał aranżacyjny.

Saska Kępa to historyczna część Warszawy, uważana za jeden z najpiękniejszych zakątków stolicy. W znacznej części obszaru zabudowa jest willowa z zachowaną architekturą międzywojenną. Wokół znajdują się liczne, klimatyczne restauracje oraz parki, co stanowi idealny balans do życia dla jej mieszkańców.

Zapytaj o cenę do negocjacji

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 12198
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
Zapytaj o cenę

Powierzchnia
530m2

Sypialnie
8

łazienki
7

od centrum
3km

rozmiar działki
1786m2

data aktualizacji
30-03-2020