Piękny, nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony na ogrodzonym terenie "Nad Brzegiem Czarnej" w lesie w Markach pod Warszawą - Zielona, Marki - na sprzedaż, ref. 13867 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Piękny, nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony na ogrodzonym terenie "Nad Brzegiem Czarnej" w lesie w Markach pod Warszawą


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny, wykończony, dom na sprzedaż, na nowoczesnym ogrodzonym terenie luksusowych domów jednorodzinnych w Markach. Ze względu na swoje położenie w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, dom jest wspaniałą propozycją, dla osób, które lubią aktywny wypoczynek na wodzie: żeglarstwo, kajakarstwo, pływanie, plażowanie i wypoczywanie nad wodą.

Dom o powierzchni 260m2 składa się na parterze z przestronnego, jasnego salonu z dwustronnym kominkiem i tarasem w egzotycznym drewnie, wychodzącego na piękną, dużą, zadrzewioną działkę, otwartej na salon kuchni, gabinetu i toalety gościnnej oraz garażu na dwa auta. Na pierwszym piętrze znajdują się 4 sypialnie, jedna typu master, z własną łazienką z prysznicem i garderobą, 3 pozostałe sypialnie korzystają z łazienki w holu, wyposażonej w wanną i prysznic. Sypialnia master ma bezpośrednie wyjście na długi taras. Jedna z pozostałych sypialni wychodzi na duży taras z południową ekspozycją, idealny do opalania. Dom jest funkcjonalnie zaprojektowany i ma bardzo ciekawy, nowoczesny design. Dom wykończony jest najwyższej jakości materiałami (drewniane, dębowe podłogi oraz drzwi, kamień) oraz wyposażony jest w wiele udogodnień takich jak ogrzewanie podłogowe, system inteligentnego alarmu, system rekuperacji, zmiękczania wody oraz energooszczędny system oświetlania LED. We wszystkich oknach zainstalowane zostały drewniane żaluzje. Ogród domu wyposażony jest w system automatycznego podlewania (z własną studnią) i oświetlenia. Duży strych (z izolacją na dachu) daje możliwość dodatkowej powierzchni magazynowej lub możliwość rozbudowy domu w przyszłości.

Ten dwukondygnacyjny dom posadowiony jest na ogrodzonej, zalesionej działce o powierzchni 2500m2, która graniczy z sąsiednią 2500m2 działką, którą można również dokupić.

Działka, na której znajduje się dom położona jest w Markach, pomiędzy ulicami Zieloną a Legionową, w obrębie zamkniętego, chronionego terenu "Nad Brzegiem Czarnej", w otoczeniu lasu. Całość terenu stanowi 41 nieruchomości zabudowanych willami. Atutem tej lokalizacji jest otoczenie zieleni, duże powierzchnie działek (min. 2500m2) oraz jednolita architektura. Ze względu na wielkość działek, każdy dom zachowuje swoją intymność i prywatność. Wielkim atutem domu jest jego położenie w niedalekej odległości od Zalewu Zegrzyńskiego i bliskość miasta, dzięki nowej drodze S8 i odremontowanej głównej trasie w Markach, które zapewniają szybki i łatwy dojazd do Centrum Warszawy ale także łatwy dostęp do drogi wylotowej na Mazury.

Cena sprzedży: 2 150 000 PLN.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z firmą Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13867
Miasto
Marki

Ulica

Dzielnica

cena
2 150 000 PLN
(500 524 EUR)

cena/M2
8 269 PLN

Powierzchnia
260m2

Sypialnie
5

łazienki
3

od centrum
16km

piętro
Parter

rozmiar działki
2500m2

data aktualizacji
04-09-2019