Apartament z balkonem w kamienicy na tyłach ulicy Hożej blisko Pl. Trzech Krzyży - Hoża, Warszawa - na sprzedaż, ref. 15534 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartament z balkonem w kamienicy na tyłach ulicy Hożej blisko Pl. Trzech Krzyży


Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament blisko pl. Trzech Krzyży na ul. Hożej. Mieszkanie w kamienicy w podwórku łączy w sobie zalety życia w ciszy z wyjątkową atmosferą zabytkowej Warszawy.

Apartament o powierzchni 50 m2 składa się obecnie z dużego holu, przestronnej łazienki z oknem, salonu połączonego z aneksem kuchennym i dużej przestrzeni z której można swobodnie wydzielić odrębną sypialnie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i wykończone z wielką dbałością o jakość materiałów i szczegóły wykończenia. Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwość z korzystania z miejsca parkingowego na terenie zamkniętego podwórka.

Kameralna kamienica znajduje się w drugiej linii zabudowy od ul. Hożej, na terenie zamkniętym z własnym podwórkiem, gdzie można parkować samochód. Kamienica jest zadbana i posiada czyste zadbane klatki schodowe. W budynku działa prężnie wspólnota mieszkaniowa dbająca o dalsze renowacje części wspólnych.

Apartament znajduje się na jednej z najbardziej prestiżowych okolic Śródmieścia, wokół którego znajdują się luksusowe i kameralne kawiarnie, restauracje, a także ekskluzywne butiki i show room-y. W bardzo bliskiej okolicy znajduje się Plac Trzech Krzyży, Park i Zamek Ujazdowski, Łazienki Królewskie oraz Nowy Świat. Apartament zlokalizowany jest w centralnej części Warszawy, z bardzo dobrym połączeniem ze wszystkimi obszarami miasta.

Cena 820000 PLN zawiera miejsce parkingowe zewnętrzne, zawiera komórkę lokatorską

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15534
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
820 000 PLN
(182 600 EUR)

cena/M2
16 400 PLN

Powierzchnia
50m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
1

data aktualizacji
14-10-2020