Niezwykły dwupoziomowy apartament z dwiema sypialniami w inwestycji Qbik - Jana Pawła Woronicza, Warszawa - na sprzedaż, ref. 15814 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Niezwykły dwupoziomowy apartament z dwiema sypialniami w inwestycji Qbik


Hamilton May prezentuje wywierający niezatarte wrażenie, niezwykle wygodny, stylowy, znakomicie wykończony dwupoziomowy apartament z dwiema sypialniami.

Ten niezwykle przestronny apartament zaprojektowany został przez znanego architekta; bardziej przypomina on dom niż standardowe mieszkanie. Na parterze można cieszyć się dużą, funkcjonalnie zaprojektowaną i dobrze wyposażoną kuchnią; wygodny kącik do czytania przy oknie pełni rolę biblioteki z półkami na książki, które rozciągają się na 2 pełne piętra, podobnie z resztą jak i samo okno oświetlające ten obszar mieszkania, oferujące jasne i wygodne miejsce do wypoczynku, przygotowywania i spożywania posiłków. Na tym poziomie znajdziemy również rozległy salon z jadalnią i wyjściem na balkon. Na piętrze znajdują się z kolei dwie sypialnie, dwie łazienki, obszerna garderoba oraz gabinet / pokój gościnny na antresoli.

Woronicza Qbik odznacza się niepowtarzalnym charakterem. Elewacja złożona w ponad jednej-trzeciej ze szkła. Dominują duże, szklane fasady, beton, drewno i metal. Mieszkanie usytuowane jest w najwyższej części kompleksu liczącej 11 pięter. Kompleks charakteryzuje stylowa postindustrialna architektura. Inwestycja posiada również bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Komfort mieszkania w tej inwestycji to także dostęp do zlokalizowanych na parterze usług oraz umiejscowionego na patio w przeszklonym sześcianie fitness i siłowni, przeznaczonych do wyłącznego użytku właścicieli lokali. W Qbik relaksująca zieleń patio przeplata się z surowością bryły budynku, tworząc harmonijną całość.

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Woronicza. W pobliżu inwestycji znajdują się Galeria Mokotów, stacja paliwowa, punkty medyczne, szkoły, przedszkola, punkty gastronomiczne, punkty sportowe i poczta. Dla osób poruszających się komunikacją miejską najbliżej inwestycji znajdują się przystanki Woronicza  oraz stacja metra Wierzbno, oddalona o kilka przystanków. Dla osób zmotoryzowanych dobry dojazd umożliwiają: ul. Wołoska, Puławska, Żwirki i Wigury oraz Al. Niepodległości.

Cena 2450000 PLN do negocjacji zawiera komórkę lokatorską + miejsce w parkingu podziemnym (50000 PLN )

Zapraszamy do kontaktu z Hamilton May w celu obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15814
Inwestycja

Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
2 450 000 PLN
(538 119 EUR)

cena/M2
15 806 PLN

Powierzchnia
155m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
5km

piętro
3

data aktualizacji
01-02-2021