Elegancki przestronny apartament z dwiema sypialniami na osiedlu Patria na Powiślu - Leona Kruczkowskiego, Warszawa - na sprzedaż, ref. 12911 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Elegancki przestronny apartament z dwiema sypialniami na osiedlu Patria na Powiślu


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę eleganckiego, przestronnego apartamentu mieszczącego się w budynku na osiedlu Patria na warszawskim Powiślu.

Apartament został zaprojektowany przez Lab Architekci Krzysztof Miruc i został wykończony materiałami najwyższej jakości. Podłoga została wykonana z egzotycznego drewna, posadzki wykonane z naturalnych kamieni (granit i marmur). Łazienki z elementami mozaiki Sicis, wyposażenie kuchni w sprzęt firmy Miele, meble kuchenne z MDF i drewna egzotycznego lakierowanego w politurze na wysoki połysk, oświetlenie Italamp, lampy oraz częśc mebli firmy Eicholtz.
Apartament posiada bardzo funkcjonalny rozkład z wyraźnie oddzieloną częścią prywatną, składającą się z sypialni głównej z garderobą, łazienki, loggi od strony zielonego patio, gabinetu i drugiej łazienki. Część dzienną stanowi salon z przestrzenią wypoczynkową, aneks jadalny gdzie znajduje się duży stół z miejscami dla ośmiu osób oraz otwarta kuchnia. Z salonu prowadzi wyjście na balkon, skierowany w kierunku zachodnim.

W skład luksusowego kompleksu wchodzą cztery budynki mieszkalne architekturą nawiązujące do modernizmu i dyskretnie wykończone elementami drewnianymi. Niezwykle atrakcyjne otoczenie tej inwestycji zapewnia wygodę i prestiż. "Patria" idealnie wtapia się w parkowe otoczenie warszawskiego Powiśla. Podczas realizacji dołożono wszelkich starań, by istniejąca zieleń stanowiła integralną część osiedla - kameralne, wewnętrzne dziedzińce są częścią istniejącego parku.

Osiedle Patria zlokalizowane jest w jednej z najbardziej prestiżowych części warszawskiego Powiśla, przy ulicy Leona Kruczkowskiego (Zbigniewa Herberta) w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego, w pobliżu Pl. Trzech Krzyży, Al. Jerozolimskich oraz ul. Marszałkowskiej.

Apartamenty "Patria" to propozycja dla najbardziej wymagającej grupy klientów. Osiedle uwzględnia parkowy charakter okolicy ulic Książęcej i Kruczkowskiego. "Patrię" wyróżnia nowoczesna i elegancka architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja oferuje podziemne parkingi i wewnętrzny plac zabaw.

Mieszkańcy mogą wybierać spośród bogatej oferty kin, teatrów, galerii, muzeów oraz sklepów i obiektów handlowych zlokalizowanych wzdłuż ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich. Dzięki rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej można szybko dotrzeć do wszystkich kluczowych lokalizacji Warszawy.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje prestiż i wyjątkowy komfort życia.

Cena 3254000 PLN zawiera komórkę lokatorską + dwa miejsca w parkingu podziemnym (120000 PLN)

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 12911
Inwestycja

Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
3 254 000 PLN
(747 548 EUR)

cena/M2
18 723 PLN

Powierzchnia
174m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
4

niedawna aktualizacja
12-08-2019