Piękny, luksusowo wykończony apartament, w pełnej zieleni okolicy, osiedla Hill Park Apartments, przy lasku Młocińskim - Pasymska, Warszawa - na sprzedaż, ref. 11459 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Piękny, luksusowo wykończony apartament, w pełnej zieleni okolicy, osiedla Hill Park Apartments, przy lasku Młocińskim


Hamilton May ma przyjemność przedstawić pięknie i nowocześnie wykończony, przez architekta wnętrz, dwukondygnacyjny apartament, na sprzedaż na osiedlu Hill Park Apartments, na Młocinach.

Apartament o powierzchni 175 m2 składa się z dwóch kondygnacji. Na dolnym poziomie znajduje się przestronny, salon z panoramicznymi oknami i balkonem od południa, z pięknym widokiem na zieleń lasu Młocińskiego. Kuchnia z oknem od zachodu, jest otwarta na salon. Główna sypialnia z oknami od zachodu i północy, ma swój własny, luksusowo zaprojektowany pokój kąpielowy, z przeszkloną ścianą, dzięki której można podziwiać eleganckie wykończenie wnętrza. Ponad to, na tym poziomie znajduje się jeszcze toaleta dla gości i wygodne pomieszczenie gospodarcze, przeznaczone na pralnię, suszarnię i prasowalnię. Na drugiej kondygnacji zaprojektowane zostały dwie sypialnie, w tym jedna z dużą przeszkloną garderobą i dedykowaną łazienką, z kabiną prysznicową oraz druga z dostępem do jeszcze jednej łazienki w holu. Ponad to, na tym poziomie znajduje się też przepiękny, duży 60 metrowy zielony taras od strony północnej. Prowadzi do niego przejście przez funkcjonalną, dodatkową kuchnię, obsługującą przyjęcia na tarasie. Apartament jest wykończony najwyższej jakości materiałami, w pełni wyposażony i niezwykle elegancki. Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Apartament usytuowany jest na drugim i trzecim piętrze kameralnego, 3 piętrowego budynku, na zamkniętym osiedlu Hill Park Apartments, na warszawskich Młocinach.

Osiedle wyróżnia kameralny charakter. Intymność i upragniony spokój gwarantuje tu bliska obecność lasu Młocińskiego i niska zabudowa willowa okolicy. Wygodne położenie w pobliżu Wisłostrady, zapewnia wygodny i szybki dojazd do centrum Warszawy (15-20 minut). W odległości ok. 5 min. samochodem znajduje się stacja metra Młociny oferująca parking P+R. Placówki oświatowe, sklepy i obiekty usługowe znajdują się w najbliższej okolicy osiedla. W 2019 roku została też otwarta w pobliżu,  jedna z największych w Warszawie galerii handlowych, Galeria Młociny.

Cena 3500000 PLN do negocjacji zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 11459
Miasto
Warszawa

Ulica


cena
3 500 000 PLN
(759 684 EUR)

cena/M2
20 000 PLN

Powierzchnia
175m2

Sypialnie
3

łazienki
4

od centrum
10km

piętro
2

data aktualizacji
17-08-2021