Komfortowe studio na ostatnim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu Warszawy - Stanisława Noakowskiego, Warszawa - na sprzedaż, ref. 15272 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Komfortowe studio na ostatnim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu Warszawy


Hamilton May prezentuje kawalerkę idealną dla singla, pary lub na cele inwestycyjne w całkowicie odnowionej przez dewelopera secesyjnej kamienicy w samym sercu Warszawy.

Mieszkanie jest położone na szóstym piętrze budynku i liczy 40,81 m2.

Cała inwestycja składa się z odrestaurowanego sześciokondygnacyjnego budynku z początku XX wieku i liczy ponad 60 prestiżowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu i ilości pokojów. Deweloper zachował oryginalne dekoracje elewacji frontowej i wewnętrznego dziedzińca. Kamienica uchodzi za architektoniczną perłę z czasów świetności polskiej secesji. Budynek posiada bardzo barwną historię, mieszkali w niej m.in. kompozytor Karol Szymański, dyrygent Kazimierz Wiłkomirski czy mistrz olimpijski z 1932 roku Janusz Kosociński.

Ta położona przy placu Politechniki kamienica to idealny punkt zarówno dla zwolenników aktywnego miejskiego trybu życia jak i dla rodzin ze względu na bliskość przedszkoli, szkół i terenów rekreacyjnych. Na parterze samej kamienicy mieszczą się eleganckie restauracje i lokalne usługowe wraz ze słynną cukiernią Stanisława Dybalskiego. Położenie kamienicy w Śródmieściu zapewnia bliskość do Zamku Królewskiego czy Pałacu Kultury i Nauki. Łatwy dojazd do każdej dzielnicy Warszawy zapewniają trzy stacje metra, Dworzec Centralny, stacja PKP Powiśle i około 30 linii komunikacji miejskiej przebiegających w pobliżu. Dogodne połączenie z resztą kraju umożliwiają przebiegające przez Śródmieście cztery drogi wojewódzkie.

Cena 775000 PLN

Zachęcamy do kontaktu z Hamilton May w celu zasięgnięcia dodatkowych informacji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15272
Inwestycja

Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
775 000 PLN
(172 579 EUR)

cena/M2
18 990 PLN

Powierzchnia
41m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
6

data aktualizacji
28-07-2020