Przestronny apartament w kameralnej inwestycji na Starym Mokotowie - Wiktorska, Warszawa - na sprzedaż, ref. 12391 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przestronny apartament w kameralnej inwestycji na Starym Mokotowie


Hamilton May z przyjemnością oferuje niezwykle przestronny, komfortowy apartament w prestiżowej, kameralnej inwestycji przy ulicy Wiktorskiej.

Luksusowy apartament znajduje się na trzecim piętrze i składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym wydzieloną częścią jadalnianą oraz wypoczynkową, komfortowej sypialni, sypialni-gabinetu, łazienki z wanną i prysznicem, balkonu i garderoby. Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym (miejsce na platformie).

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze kameralnego chronionego budynku z 2006 roku, który powstał w miejscu wyburzonej kamienicy z okresu międzywojennego. Jego architektura, zarówno w ogólnym założeniu jak i w detalach nawiązuje do starej zabudowy.

Budynek znajduje się w pobliżu ulicy Puławskiej. Lokalizacja budynku pozwala na swobodną komunikację z całym miastem zarówno środkami komunikacji publicznej (Metro, ul. Puławska z liniami autobusowymi i tramwajowymi) jak i komunikacją indywidualną dzięki dogodnym połączeniom i niewielkim odległościom do tras wylotowych z miasta (Trasa Łazienkowska, Wisłostrada). Budynek usytuowany jest w wyjątkowo zacisznym i spokojnym miejscu przy mało ruchliwej ulicy Wiktorskiej. W najbliższej okolicy nie brakuje miejsc do spokojnego wypoczynku w zacisznych parkach i ogródkach (Park Mokotowski, Park Dreszera), a także do aktywnego spędzania wolnego czasu na pobliskich obiektach sportowych Warszawianki i Parku Wodnego.

Cena 1363000 PLN do negocjacji + miejsce w parkingu podziemnym (40000 PLN )

W celu obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 12391
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
1 363 000 PLN
(300 989 EUR)

cena/M2
14 500 PLN

Powierzchnia
94m2

Sypialnie
2

łazienki
1

od centrum
3km

piętro
3

data aktualizacji
19-08-2020