Ciche, dwupokojowe mieszkanie z tarasem przy ulicy Wroniej 45 - Wronia, Warszawa - na sprzedaż, ref. 16574 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Ciche, dwupokojowe mieszkanie z tarasem przy ulicy Wroniej 45


Hamilton May oferuje komfortowy, dwupokojowy apartament z widokiem na patio przy Rondzie Daszyńskiego. Lokalizacja, funkcjonalny układ i duży balkon sprawiają, że mieszkanie jest idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja.

To komfortowe mieszkanie o powierzchni 55.60 m2  znajduje się na ósmym piętrze co zapewnia mu słoneczność. Składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon z widokiem na zielone, ciche patio. Salon jest też połączony częściowo z półotwartą, w pełni wyposażoną kuchnią. Część prywatną stanowi wygodna sypialnia z dużym łóżkiem i wbudowanymi szafami, z której również mamy wejście na balkon. W łazience znajduje się wanna. 

Apartament posiada klimatyzacje oraz widok na patio osiedla. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Mieszkanie jest wynajęte co stanowi stabilną i łatwą inwestycje.

Oxygen to prestiżowy kompleks mieszkaniowy położony w ścisłym centrum Warszawy. Jego nowoczesny design nawiązuje bezpośrednio do do luksusowych projektów mieszkaniowych realizowanych w USA. 8-piętrowy budynek został ukończony w 2013 r., a mieści w sobie 284 mieszkania, dwupoziomowy parking podziemny oraz lokalne komercyjne na parterze. Wśród udogodnień znajdują się również ochrona i pracująca całą dobę recepcja, windy oraz wspólny dziedziniec.

Budynek został doskonale zlokalizowany przy ul. Wroniej w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej. Ta granicząca ze ścisłym centrum Warszawy część miasta pomiędzy ulicami Towarową i Jana Pawła II to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów stolicy. Powstały tu już prestiżowe budynki hotelowe, apartamentowe i biurowe. Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu Al. Jana Pawła, ul. Towarowa, Aleje Jerozolimskie. Dostęp do środków komunikacji miejskiej (nieopodal znajdują się przystanki sieci autobusowej, tramwajowej oraz metro) umożliwi szybkie dotarcie do wszystkich dzielnic stolicy.

Cena 867400 PLN + miejsce w parkingu podziemnym (52000 PLN ) + komórka lokatorska (12000 PLN )

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May. W naszej ofercie posiadamy dodatkowe mieszkania przy ulicy Wroniej 45.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 16574
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
867 400 PLN
(188 271 EUR)

cena/M2
15 601 PLN

Powierzchnia
56m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
2km

piętro
8

niedawna aktualizacja
17-09-2021