Dwupokojowy apartament z balkonem w inwestycji Oxygen - Wronia, Warszawa - na sprzedaż, ref. 16676 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Dwupokojowy apartament z balkonem w inwestycji Oxygen


Hamilton May oferuje nowocześnie wykończony apartament w biznesowym centrum Warszawy, w zamkniętym i chronionym kompleksie Oxygen. Ta idealna lokalizacja, przestronne wnętrza sprawiają, że apartament jest ciekawą propozycją zarówno do mieszkania jak i pod inwestycje.

Nieruchomość o powierzchni 59 m2 znajduje się na 5 piętrze inwestycji. Składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon połączonego z aneksem kuchennym, łazienki z wanną oraz sypialni z pojemnymi szafami. Przestrzeń została zaaranżowana z dbałością o detale, z myślą o wygodzie najemców.

Apartament posiada klimatyzacje oraz widok na Browary Warszawskie. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Mieszkanie jest wynajęte co stanowi stabilną i łatwą inwestycje. 

Oxygen to prestiżowy kompleks mieszkaniowy położony w ścisłym centrum Warszawy. Jego nowoczesny design nawiązuje bezpośrednio do do luksusowych projektów mieszkaniowych realizowanych w USA. 8-piętrowy budynek został ukończony w 2013 r., a mieści w sobie 284 mieszkania, dwupoziomowy parking podziemny oraz lokalne komercyjne na parterze. Wśród udogodnień znajdują się również ochrona i pracująca całą dobę recepcja, windy oraz wspólny dziedziniec.

Budynek został doskonale zlokalizowany przy ul. Wroniej w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej. Ta granicząca ze ścisłym centrum Warszawy część miasta pomiędzy ulicami Towarową i Jana Pawła II to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów stolicy. Powstały tu już prestiżowe budynki hotelowe, apartamentowe i biurowe. Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu Al. Jana Pawła, ul. Towarowa, Aleje Jerozolimskie. Dostęp do środków komunikacji miejskiej (nieopodal znajdują się przystanki sieci autobusowej, tramwajowej oraz metro) umożliwi szybkie dotarcie do wszystkich dzielnic stolicy.

Cena 919 000 PLN + miejsce w parkingu podziemnym (52 000 PLN ) + komórka lokatorska (12 000 PLN )

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May. W naszej ofercie posiadamy dodatkowe mieszkania przy ulicy Wroniej 45.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 16676
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
919 000 PLN
(199 471 EUR)

cena/M2
15 576 PLN

Powierzchnia
59m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
2km

piętro
5

niedawna aktualizacja
17-09-2021