Słoneczny, przestronny apartament z dwiema sypialniami w inwestycji Złota 44 - Złota, Warszawa - na sprzedaż, ref. 17011 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Słoneczny, przestronny apartament z dwiema sypialniami w inwestycji Złota 44


Hamilton May ma przyjemność przedstawić niezwykle przestronny, narożny i bardzo słoneczny apartament w prestiżowej inwestycji Złota 44. Cała inwestycja została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Nieruchomość składa się z korytarza, dużego salonu z jadalnią i półotwartą kuchnią, sypialni z dedykowaną łazienką z wanną, sypialni obecnie użytkowanej jako gabinet, łazienki z kabiną prysznicową, pralni oraz garderoby. Nieruchomość mieści się na 23 pietrze budynku - jest wyposażona w okna sięgające od podłogi do sufitu, oferujące wspaniały widok na panoramę miasta. Apartament wykończony i w pełni umeblowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów i mebli projektanckich zapewnia najwyższy poziom komfortu i prestiżu.

Złota 44 to najwyższy obecnie budynek w Warszawie - mierzący 192m wieżowiec mieści prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień wyznaczają nowy, niespotykany dotąd standard w budownictwie mieszkaniowym w Polsce. Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Budynek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1 400 m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, saunę, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczona jest piwnica na wino oraz 2 sale konferencyjne.

Złota 44 to stanowczo najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych nigdzie indziej udogodnień, tworzy prawdziwie niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewnia łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 6274000 PLN + miejsce w parkingu podziemnym (150000 PLN ) + komórka lokatorska (41000 PLN ) + piwnica na wino (35000PLN)

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May. Wyjątkowa oferta.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 17011
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
6 274 000 PLN
(1 364 234 EUR)

cena/M2
47 173 PLN

Powierzchnia
133m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
w centrum

piętro
23

data aktualizacji
12-05-2022