Do wynajęcia na cele biurowe luksusowy dom z basenem na Starych Bielanach - Cegłowska, Warszawa - for-rental, ref. 14273 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Do wynajęcia na cele biurowe luksusowy dom z basenem na Starych Bielanach


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma do zaprezentowanie luksusowy wolnostojący dom zlokalizowany na starych Bielanach w okolicy AWF. Dom idealny na cele biurowe dla firm z branż informatycznych, architektoniczno projektowych, marketingowo reklamowych lub wszelkiego rodzaju firm konsultingowych.

Na dom składają się piwnice z funkcja rekreacyjną i gospodarczą - wszystkie pomieszczenia oprócz WC z oknami. Na tym poziomie znajduje się basen z funkcją przeciwprądu i automatyczną kurtyną. Sauna z przylegającym natryskiem i pokojem do relaksu, sala gimnastyczna, oranżeria z elektrycznie otwieranymi oknami dachowymi. Pomieszczenie z szafami na garderobę zimową plus duży stelaż na wina. Pralnia oraz suszarnia. Pomieszczenie gospodarcze z instalacjami basenowymi. Kotłownia - piec Hydrotherm. WC. Piwnica. Dodatkowe wyjście do ogrodu. Na parterze znajduje się garaż na 2 samochody z bramą Hormann. Hall z szafą. Salon z kominkiem i jadalnia łącznie, wyjścia na taras. Kuchnia, spiżarnia, WC. Na pierwszym piętrze jest gabinet, 4 sypialnie, 2 garderoby wyposażone, balkon częściowo zadaszony, 2 widne łazienki obydwie z wanną i kabiną. Na poddasze składa się pokój gościnny , łazienka z wanną, duża otwarta przestrzeń ze skosami dębowymi regałami. W ogrodzie m.in. murowany grill, drewutnia.

Obiekt z basenem krytym o ładnej architekturze, bardzo dobrze doświetlony z dużymi oknami. Wysokiej jakości system alarmowy z systemem kamer zewnętrznych i wewnętrznych oraz rejestracją video. Na wszystkich oknach, z wyjątkiem połaciowych - automatyczne żaluzje antywłamaniowe. Videodomofon. Brama wjazdowa na pilota.

Dom położony w zabytkowej dzielnicy Starych Bielan, usytuowany w zacisznym miejscu. Do metra Stare Bielany dojdziemy w pięć minut. W blikiej okolicy AWF, punkty usługowe, sklepy, kawiarnie i restauracje.

Cena 23000 PLN netto (+ 23 % VAT) miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (1750 PLN) zawiera garaż

Serdecznie zapaszmy do kontaktu z biurem w sprawie tej wyjątkowej oferty.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14273
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
23 000 PLN
(4 992 EUR)

cena/M2
38 PLN

Powierzchnia
600m2

Sypialnie
5

łazienki
4

od centrum
7km

rozmiar działki
630m2

niedawna aktualizacja
14-09-2021