Unikatowy, klimatyczny, przedwojenny, w pełni odnowiony dom w sercu Starego Mokotowa - Jana Czeczota, Warszawa - for-rental, ref. 10723 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Unikatowy, klimatyczny, przedwojenny, w pełni odnowiony dom w sercu Starego Mokotowa


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje unikalny, komfortowy dom łączący w sobie klimatyczne, historyczne przedwojenne wnętrze z nowoczesnym, designerskim stylem. Dom jest niezwykle słoneczny dzięki panoramicznym oknom oraz posiada przepięknie zachowany, zielony ogród ze starodrzewem.

Przepiękny, przedwojenny dom przeszedł niedawno pełny remont. Składa się z czterech poziomów. Na parterze znajduje się słoneczny, przestronny salon z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na zielony, zadbany ogród a także łazienka z prysznicem, garderoba oraz pokój o przeznaczeniu na gabinet. Na poziomie -1 zlokalizowany z oknami jest dodatkowy salon z kominkiem oraz oranżerią.
Część prywatną stanowi pierwsze piętro z trzema pokojami, garderoba z oknem oraz pokój kąpielowy. Z dwóch sypialni znajdują się wyjścia na tarasy. Drugie piętro stanowi sypialnia typu master z prywatnym pokojem kąpielowym, obszerną garderobą oraz przestronny taras z widokiem na zielone tereny Starego Mokotowa. Na tym piętrze została też zainstalowana klimatyzacja.

Wyjątkowy, przedwojenny dom z 1934 roku po generalnym remoncie znajduje się na urokliwej, cichej uliczce na Starym Mokotowie. Budynek jest chroniony, na terenie zamkniętym. Jego atutem jest też przepięknie zachowany, zielony ogród ze starodrzewem.

Budynek zlokalizowany jest w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji na Mokotowie, przy cichej, kameralnej uliczce, obok licznych terenów zielonych. Doskonałą komunikację zapewnia łatwy dostęp do ulic Puławskiej i al. Niepodległości oraz bliskość przystanków komunikacji miejskiej. Stacja metra Racławicka znajduje się w odległości 5 minut spacerem.

Cena 18 000 PLN miesięcznie + media (1800 PLN)

Wszystkie podmioty zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 10723
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
18 000 PLN
(4 180 EUR)

cena/M2
56 PLN

Powierzchnia
320m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
4km

rozmiar działki
560m2

data aktualizacji
12-08-2018