Dom jednorodzinny o bardzo ładnej architekturze położony na terenie zamkniętego, eleganckiego osiedla Villa Moderna na bliskich przedmieściach Warszawy - Parkowa, Pęcice małe - for-rental, ref. 16061 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Dom jednorodzinny o bardzo ładnej architekturze położony na terenie zamkniętego, eleganckiego osiedla Villa Moderna na bliskich przedmieściach Warszawy


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Dom ma piękny widok na las i okoliczne łąki. Jego położenie w uroczej i spokojnej okolicy jest wymarzone dla rodzin szukających oddechu i przestrzeni dla siebie z dala od zgiełku stolicy. Ten dom zapewni najwyższy komfort życia rodzinie 4-5 osobowej, ale bez wątpienia starczy tu wygodnej przestrzeni również dla nieco większej rodziny i nocujących gości.

Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na ogródek zimowy i taras, gabinet, wc gościnne oraz garaż na dwa samochody i kotłownia, kuchnia otwarta, na piętrze można mieć 4 sypialnie lub 3 i bardzo duży hol z przeznaczeniem np. na salę do ćwiczeń. Poddasze z osobną łazienką może być świetnym miejscem dla naszych gości albo dla nas do spokojnej pracy.

Dom jest w całości ogrodzony i oświetlony, ma kontrolę dostępu, wyposażony jest we wszystkie media. Dom został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej z wysokiej jakości materiałów i jest w 100% wykończony z zewnątrz. Doprowadzone są wszystkie media – prąd, woda i gaz. Podłączony jest do gminnej kanalizacji sanitarnej i osiedlowej kanalizacji deszczowej. Na ogrodzonej działce posiana jest trawa i posadzony żywopłot. Wykonany jest również system automatycznego podlewania zasilany dodatkowo wodą deszczową gromadzoną w podziemnym zbiorniku.

Uporządkowana i estetyczna najbliższa okolica to ogromny plus dla lokalizacji togo domu. Dojazd do osiedla od ulicy Parkowej odbywa się drogą o nowej nawierzchni asfaltowej z bezpiecznym chodnikiem dla pieszych, a wygodna i szeroka droga wewnętrzna wyłożona jest kostką. Osiedle jest bardzo ładne, a jego mieszkańcy mają zagwarantowane spokojne i dobre sąsiedztwo. W okolicy osiedla dużo zieleni, lasy, park rekreacyjny nad zalewem Komorowskim, punkty usługowe między innymi supermarket biedronka oraz stacja Orlen. Bardzo szybki dojazd do pracy w mieście - zaledwie 16 km do Dworca Centralnego. W bliskiej odległości droga ekspresowa S8 /węzeł Wypędy - 3,6km. Stacja WKD Komorów - 3,5km. Stacja WKD Reguły + Parking P+R - 4,1km.

Cena 3200 EURO miesięcznie zawiera dwa garaże

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 16061
Miasto
Pęcice Małe

Ulica

Dzielnica

cena
3 200 EUR
(14 461 PLN)

cena/M2
11 EUR

Powierzchnia
297m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
15km

piętro
Parter

rozmiar działki
1000m2

data aktualizacji
26-05-2021