Willa w Konstancinie w bliskiej odległości od Szkoły Amerykańskiej - Willowa, Konstancin-jeziorna - for-rental, ref. 9611 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Willa w Konstancinie w bliskiej odległości od Szkoły Amerykańskiej


Minimalny okres wynajmu: 24 miesięcy

Hamilton May prezentuje piękną willę położoną w Konstancinie, ok 5 min od szkoły amerykańskiej. Idealny dom dla dużej rodziny lub na reprezentacyjną siedzibę dla firmy.

Dom o powierzchni 500 m2 jest wykończony w wysokim standardzie. Składa się z czterech poziomów. Na parterze znajduje się reprezentacyjny hol, obszerna garderoba, toaleta gościnna, kuchnia przy jadalni z oddzielną spiżarnią i duży salon wysoki na dwa poziomy z kominkiem oraz z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogród. Na tym poziomie znajduje się również dodatkowy pokój/gabinet. Na I piętrze znajdują się 3 sypialnie, z czego główna jest bardzo duża z połączonym pokojem łazienkowym i garderobą. Na poddaszu znajduje się duża otwarta przestrzeń, która może być wykorzystana na miejsce rekreacyjne oraz łazienka. W piwnicy mieści się hol z oddzielnym wejściem na zewnątrz, pokój gościnny i salon z kominkiem i z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka oraz pokój gospodarczy, pralnia i garaż na 2 samochody, rowery, etc. Wokół domu rozpościera się bardzo ładny, zadbany ogród.

Dom z 2001 r. zabudowany jest z bardzo dobrych materiałów, ma dwa piętra, poddasze oraz przyziemie. Budynek jest ogrodzony i przynależy do niego 750m2 ogrodu.

Dom położony jest w prestiżowej lokalizacji w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą w Konstancinie-Jeziornie w niedalekiej odległości od ul. Warszawskiej i od szkoły amerykańskiej. Kulturalne sąsiedztwo i otoczenie pięknych rezydencji, domów jednorodzinnych i eleganckich posesji.

Cena 15000 PLN miesięcznie + media (800 PLN) zawiera dwa garaże, zawiera komórkę lokatorską

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu umówienia prezentacji tej nieruchomości.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 9611
Miasto
Konstancin-Jeziorna

Ulica

Dzielnica

cena
15 000 PLN
(3 319 EUR)

cena/M2
30 PLN

Powierzchnia
500m2

Sypialnie
6

łazienki
4

od centrum
16km

rozmiar działki
750m2

data aktualizacji
18-05-2021