Luksusowo wykończony lokal w prestiżowym budynku w sercu Śródmieścia - Hoża, Warszawa - for-rental, ref. 15120 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowo wykończony lokal w prestiżowym budynku w sercu Śródmieścia


Minimalny okres wynajmu: 24 miesięcy

Hamilton May prezentuje ofertę najmu eleganckiej powierzchni w centrum Warszawy idealnej na działalność typu SPA, fryzjerską czy salon masażu.

Lokal o powierzchni ok. 100m2, zlokalizowany na parterze, z dwoma wejściami - jednym od strony dziedzińca i drugim z klatki schodowej. Cała przestrzeń w formie open space podzielona jest na 3 strefy. Dodatkowo w lokalu znajduje się toaleta dla klientów oraz pomieszczenia socjalne (kuchnia i WC dla personelu). Dodatkowo przynależy ogródek o powierzchni ok. 25m2. Lokal jest wyposażony w instalację klimatyzacji. Do dyspozycji najemcy dedykowane jest także jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Kameralna inwestycja Hoża 55 składa się z 2 budynków mieszkalnych, pięcio i sześciopiętrowego. Szczególną uwagę zwrócono na wysoką jakość części wspólnych. Reprezentacyjne przeszklone lobby, ciekawie zaprojektowane zielone patio, jak również dwupoziomowy garaż podziemny potwierdzają najwyższy standard inwestycji.Ten nowoczesny kompleks powstał na miejscu dawnej fabryki brązów i srebra Braci Łopieńskich. Zachowane fragmenty historycznej fasady nadają inwestycji charakteru przedwojennej kamienicy, a elementy fabrycznych maszyn, wkomponowane w bryłę budynku, nawiązują do przeszłości tego miejsca.

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Hożej, która zachowała klimat eleganckiej, przedwojennej ulicy. Rozpoczyna swój bieg od Placu Trzech Krzyży i przecina główne arterie Warszawy. W pobliżu znajdują się kameralne kawiarnie, restauracje, księgarnie i małe sklepiki.

Cena 10 000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1 200 PLN) + media (200 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (500 PLN ).

Osoby zainteresowane powyższa ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15120
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
10 000 PLN
(2 227 EUR)

cena/M2
100 PLN

Powierzchnia
100m2

Pomieszczenia
3

układ
Stały

od centrum
0.58km

piętro
Parter

data aktualizacji
15-10-2020