Atrakcyjny lokal użytkowy dla gastronomii w centrum Warszawy - Piękna, Warszawa - for-rental, ref. 6991 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Atrakcyjny lokal użytkowy dla gastronomii w centrum Warszawy


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na wynajem ekskluzywny lokal użytkowy odpowiedni pod działalność gastronomiczną położony przy Placu Konstytucji.

Lokal o powierzchni 210 m2 jest dwupoziomowy. Na poziomie parteru znajduje się duża otwarta przestrzeń z bogato wyposażonym, eleganckim barem oraz toaleta. Drugi poziom składa się z otwartej przestrzeni, kuchni oraz toalety. Lokal jest całkowicie wyposażony i umeblowany. Poza wejściami bezpośrednio z ulicy jest również wejście na klatkę schodową budynku. Cała powierzchnia jest zarządzana z poziomu aplikacji - klimatyzacja, oświetlenie itp. Lokal jest również wyposażony w monitoring. Przed lokalem istnieje możliwość organizowania ogródka - możliwość wynajmu powierzchni od wspólnoty w miesiącach letnich. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Budynek został wykonany z najlepszych dostępnych materiałów wykończeniowych, wykorzystując między innymi połączenie naturalnego kamienia z drewnem egzotycznym. Inwestor zdecydował się również na zastosowanie wielu nowoczesnych technologii, wśród których można wymienić centralny system bezpieczeństwa, system zarządzania funkcjami komfortu w pomieszczeniach oraz centralny panel sterowania LCD.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Pięknej, nieopodal Traktu Królewskiego. W pobliżu znajduje się również plac Konstytucji, ul. Marszałkowska, metro Politechnika.

Cena najmu: 30 000 PLN netto (+ 23% VAT) - zawiera miejsce w parkingu podziemnym + czynsz administracyjny (2000 PLN: ogrzewanie, woda, klimatyzacja, wywóz śmieci, ochrona, opłata za części wspólne, fundusz remontowy, sprzątanie części wspólnych). Cena do negocjacji. Wyposażenie dodatkowo płatne.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 6991
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
30 000 PLN
(6 892 EUR)

cena/M2
143 PLN

Powierzchnia
210m2

Pomieszczenia
1

od centrum
1km

piętro
Parter

data aktualizacji
12-10-2018