Czteropokojowy, elegancki apartament tuż przy parku Morskie Oko - Belwederska, Warszawa - for-rental, ref. 14821 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Czteropokojowy, elegancki apartament tuż przy parku Morskie Oko


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje komfortowe, luksusowe mieszkanie zlokalizowane w przepięknej, prestiżowej lokalizacji obok Parku Morskie Oko oraz naprzeciwko Łazienek Królewskich. Propozycja dla najbardziej wymagających klientów.

Przepiękne mieszkanie o powierzchni 180 m2 składa się z bardzo przestronnego salonu z aneksem kuchennym i jadalnią (ok. 80 m2), głównej sypialni z przynależną do niej łazienką, sypialni, gabinetu/pokoju gościnnego, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz hallu. Lokal posiada też duży taras (24 m2) i dwa balkony. Duże okna oraz trójstronny rozkład sprawiają, że mieszkanie jest jasne i słoneczne. Apartament jest klimatyzowany. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz i wykończone w wysokim standardzie. Istnieje możliwość najmu bez mebli, jak również wydzielenia dodatkowej sypialni.

Mieszkanie zajmuje całe szóste piętro w Rezydencji Belwederska z 2012 r. W budynku znajduje się elegancja recepcja oraz całodobowa ochrona. Reprezentacyjne klatki schodowe oraz części wspólne dla mieszkańców wykonane są z naturalnych, najwyższej jakości materiałów.

Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, prestiżowej okolicy, w sąsiedztwie pięknego parku Łazienki Królewskie, jednego z największych ogrodów Warszawskich, gdzie regularnie odbywają się koncerty i wydarzenia kulturalne. Okolica jest siedzibą wielu placówek dyplomatycznych i ambasad. W pobliżu znajdują się punkty usługowe oraz obiekty kulturalno-rekreacyjne, takie jak basen, korty tenisowe, boiska, teatry i kina.

Cena 14500 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (300 PLN) zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14821
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
14 500 PLN
(3 268 EUR)

cena/M2
81 PLN

Powierzchnia
180m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
3km

piętro
6

niedawna aktualizacja
29-05-2020