Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Grzybowska 85 - Grzybowska, Warszawa - for-rental, ref. 13943 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Grzybowska 85


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje ofertę najmu dwupokojowego mieszkania w biznesowym centrum Warszawy, stanowiącego idealną propozycję dla singla lub pary.

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane jest na 11. piętrze, świeżo wykończonego budyku. Składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, z wyjściem na dużą, słonecznną, przeszkloną loggię od północy, sypialni z podwójnym łóżkiem a także łazienki z kabiną prysznicową i holu z szafami. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Wszystkie apartamenty inwestycji Grzybowska 85 mają przestronne loggie, a lokale na ostatnich kondygnacjach tarasy. W każdym z apartamentów zastosowano duże okna, które zapewnią mieszkańcom odpowiednie naświetlenie. W projekcie osiedla, oprócz przygotowania apartamentów o przemyślanych układach funkcjonalnych zadbano również o aranżację zielonych terenów rekreacyjnych, elementów małej architektury oraz placu zabaw dla dzieci.

Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Grzybowskiej i Karolkowej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się stacja drugiej linii metra - Rondo Daszyńskiego oraz liczne połączenia komunikacyjne. Okolica należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Warszawy - w okolicy znajduje się i powstaje wiele nowych inwestycji biurowych, w tym m.in. prestiżowy Warsaw Spire, Q22 czy Prime Corporate Center. W pobliżu usytuowane są także między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Sowińskiego, pływalnia Delfin, czy centrum handlowe Złote Tarasy.

Cena 3700 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (100 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym + opcjonalnie Internet i TV (60 PLN)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13943
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
3 700 PLN
(861 EUR)

cena/M2
88 PLN

Powierzchnia
42m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
2km

piętro
11

data aktualizacji
14-08-2019