Unikatowy, designerski apartament w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy w centrum Warszawy - Hoża, Warszawa - for-rental, ref. 8831 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Unikatowy, designerski apartament w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy w centrum Warszawy


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje jedyny w swoim rodzaju apartament, zaprojektowany i urządzony w najwyższym standardzie przy ulicy Hożej. Oferta idealna dla osób ceniących sobie ciszę a jednocześnie nie chcących rezygnować z życia w centrum Warszawy.

Apartament ma 73 m2 powierzchni. Jest on położony w centrum Warszawy, w pięknym, starym budynku, który został całkowicie odremontowany. Mieszkanie jest wykończone z najwyższej jakości materiałów. Kuchnia jest wyposażona w zestaw urządzeń Bosch: zmywarka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, płyta grzewcza, okap. Druga, mniejsza łazienka jest wyposażona w pralkę, suszarkę oraz prysznic. W kuchni i holu podłogi pokryte są oryginalnymi starymi płytkami cementowymi, w łazienkach podłogi i ściany wyłożone nowoczesnym materiałem o wyglądzie naturalnego marmuru ale odporności przewyższającej cechy granitu. Główna łazienka jest wyposażona w wannę. Sypialnia jest wyposażona w pięknie stylowe meble. Dodatkowy pokój został zaaranżowany jako pokój gościnny lub gabinet.

Prestiżowa, zrewitalizowana kamienica z 1890 roku, oddana do użytku w 2014 przez Fenix Group - jednego z wiodących deweloperów. Dziś jest to wyjątkowe miejsce do komfortowego życia w centrum Warszawy, które oferuje swoim mieszkańcom nowe apartamenty z tarasami na dachu i mieszkania o zróżnicowanych metrażach, a także dwupoziomowy garaż podziemny i nowoczesne windy wykończone w dawnym stylu. Drzwi wejściowe do lokali mają eklektyczny charakter i są zwieńczone supraportami, sufity klatek schodowych zdobią sztukaterie. Hoża 50 jest jedną z niewielu zachowanych historycznych kamienic warszawskich, która na powrót wróciła do grona najpiękniejszych budowli Stolicy.

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Hożej, która zachowała klimat eleganckiej, przedwojennej ulicy. Rozpoczyna swój bieg od placu Trzech Krzyży i przecina główne arterie Warszawy. W pobliżu kameralne kawiarnie, restauracje, księgarnie i małe sklepiki. Wszędzie można dojść na piechotę lub w krótkim czasie dojechać środkami komunikacji miejskiej.

Cena 6200 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Ta nieruchomość jest zarządzana przez profesjonalistów, co oznacza, że najemca otrzyma wsparcie i pomoc naszego zespołu w języku angielskim / polskim, w sprawach związanych z wynajmem nieruchomości przez cały okres trwania umowy.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 8831
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
6 200 PLN
(1 384 EUR)

cena/M2
85 PLN

Powierzchnia
73m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
w centrum

piętro
2

niedawna aktualizacja
25-11-2020