Przytulne dwupokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Jagiellońskiej - Jagiellońska, Warszawa - for-rental, ref. 15589 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Jagiellońskiej


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaoferować jasne mieszkanie z jedną sypialnią urządzone w stylu classic w zrewitalizowanej kamienicy na Pradze Północ. 

Prezentowane mieszkanie położone jest na piątym piętrze i ma powierzchnię ok.40 m2, na którą składają się: salon, wyposażony w sprzęt AGD aneks kuchenny, sypialnia z dwuosobowym łóżkiem, łazienka z wanną z funkcją prysznica oraz przedpokój.

Inwestycja z 2020 roku składa się z dwóch części: reprezentacyjnej, zrewitalizowanej kamienicy z 1898 roku oraz nowopowstałego budynku. Łącznie w inwestycji znajdują się 83 mieszkania na wynajem urządzone w stylu modern oraz classic, a także dwa lokale komercyjne. W ofercie mieszkania zarówno umeblowane, jak i nieumeblowane. Dla najemców przewidziano dodatkowe udogodnienia, między innymi: strefa fitnessu, aplikacja do zarządzania najmem czy bezpłatne wydarzenia organizowane specjalnie dla najemców.

Nieruchomość znajduje się w znakomitym punkcie pod względem komunikacyjnym, bardzo blisko Alei Solidarności i tętniącej życiem, odnowionej ulicy Targowej. W pobliżu przebiegają liczne linie tramwajowe i autobusowe, jak również druga linia metra - minuta pieszo do stacji Dworzec Wileński. Na piechotę można dotrzeć do dworca kolejowego Warszawa Wileńska. Na tej samej ulicy, parę budynków dalej znajduje się modne Kino Praha i Teatr Baj. W pobliżu również Park Praski.

Cena 2400 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (400 PLN) + media (200 PLN)

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15589
Inwestycja

Miasto
Warszawacena
2 400 PLN
(531 EUR)

cena/M2
60 PLN

Powierzchnia
40m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
3km

piętro
5

data aktualizacji
01-06-2021