Luksusowy apartament w przepięknej kamienicy na Starej Pradze - Jagiellońska, Warszawa - for-rental, ref. 14710 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy apartament w przepięknej kamienicy na Starej Pradze


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje Państwu niesamowite i ekskluzywne mieszkanie na wynajem w najlepiej komunikacyjnie zlokalizowanej części Pragi Północ przy ul. Jagiellońskiej.

Apartament o powierzchni 50m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z szykownego, widnego salonu z otwartą, elegancką kuchnią, sypialni, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Zarówno w przedpokoju jak i sypialni znajdują się duże zabudowane szafy. Apartament został zaprojektowany przez architekta wnętrz, co stwarza niesamowity klimat oraz cechuje go bardzo wysoki standard wykończenia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz.

Gmach przy ul. Jagiellońskiej to budynek, który znajduje się w Warszawie w dzielnicy Praga Północ zaraz obok urzędu dzielnicy. Konstrukcja obiektu rozpoczęła się w 1911, a dobiegła końca w 1912 roku. Powierzchnia całkowita tego pieciokondygnacyjnego obiektu wynosi prawie 3 tys. m.kw., podczas gdy użytkowa ponad 2 tys. m.kw. Obiekt jest inwestycją deweloperską firmy Fenix Group. Niedaleko znajduje się także Centrum Praha.

Ogromnym atutem lokalizacyjnym tej nieruchomości jest bliskość dworca Wileńskiego, który jest jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy. Dodatkowo, w pobliżu są liczne lokale usługowo - przemysłowe, między innymi kawiarnie, restauracje, cukiernie, galerie czy sklepy. W pobliskiej odległości znajdują się również tereny zielone, ścieżki pieszo-rowerowe nad Wisłą oraz Stadion Narodowy.

Cena 4200 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (100 PLN)

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14710
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
4 200 PLN
(947 EUR)

cena/M2
84 PLN

Powierzchnia
50m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
3km

piętro
3

data aktualizacji
18-05-2020