Elegancki apartament na czwartym piętrze nowej inwestycji na Woli - Karolkowa, Warszawa - for-rental, ref. 14597 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Elegancki apartament na czwartym piętrze nowej inwestycji na Woli


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ul. Karolkowej.

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze 12-piętrowego budynku. W jego skład wchodzi widny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na szklaną loggię. Sprzęt RTV i AGD w kuchni jest wysokiej jakości. W apartamencie mamy 3 sypialnie a każda z nich posiada podstawowe umeblowanie.

Metropoint to inwestycja, która składa się z dwóch nowoczesnych, 12-piętrowych budynków. Całość charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości oraz dbałością o najmniejsze detale. W budynku znajdą się unikatowe przestrzenie wspólne, w tym nowoczesne, reprezentacyjne lobby. W pierwszym etapie projektu powstało 97 ekskluzywnych apartamentów. Parter budynku został przeznaczony na lokale handlowo-usługowe.

Apartament usytuowany jest przy ulicy Karolkowej, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Stacja metra Rondo Daszyńskiego znajduję się zaledwie w odległości 2-minutowego spaceru, podobnie jak liczne linie autobusowe. Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury, w tym atrakcyjnych punktów handlowo-usługowych oraz kulturalnych. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się także Muzeum Powstania Warszawskiego i nowoczesny biurowiec Karolkowa Business Park.

Cena 4700 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (200 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (80 PLN)

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14597
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
4 700 PLN
(1 040 EUR)

cena/M2
64 PLN

Powierzchnia
73m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
2km

piętro
4

data aktualizacji
28-05-2021