Czteropokojowe mieszkanie z tarasem przy centrum biznesowym na Służewcu - Magazynowa, Warszawa - for-rental, ref. 14413 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Czteropokojowe mieszkanie z tarasem przy centrum biznesowym na Służewcu


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje komfortowe,czteropokojowe mieszkanie z tarasem w nowoczesnej inwestycji Moko w pobliżu Galerii Mokotów. Mieszkanie czeka na swojego pierwszego Najemcę.

Nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie położone na piętrze piętrze składa się z salonu z wyjściem na taras, oddzielnej w pełni wyposażonej kuchni z oknem balkonowym, sypialni master z własną przynależną łazienką z dużym prysznicem, kolejnej sypialni, sypialni dziecka, dodatkowej łazienki wyposażonej w wannę oraz toalety gościnnej. Mieszkanie zostało komfortowe urządzone i w pełni wyposażone również w sprzęt RTV. Pomimo lokalizacji w pobliżu Galerii Mokotów, mieszkanie jest bardzo ciche, ponieważ wszystkie okna i taras wychodzą na zielone patio. Do mieszkania przynależny jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Budynek wykończony jest w bardzo wysokim standardzie i należy do kompleksu, na który składają się obiekty mieszkalno-usługowe. Pomiędzy poszczególnymi budynkami inwestycji zaprojektowano zielony dziedziniec z placem zabaw. Cały kompleks jest strzeżony i monitorowany.

Dużym atutem tej lokalizacji jest doskonale rozwinięta infrastruktura i komunikacja.
 Wszędzie blisko: Galeria Mokotów w odległości 5 minut spacerem, podobnie jak centrum biznesowe na Służewcu. W pobliżu znajduje się też I linia metra oraz liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. W niedalekiej odległości znajduje się ponadto Park Królikarnia.

Cena 4800 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (200 PLN )

W celu obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z biurem Hamilton May

Ta nieruchomość jest zarządzana przez profesjonalistów, co oznacza, że najemca otrzyma wsparcie i pomoc naszego zespołu w języku angielskim / polskim, w sprawach związanych z wynajmem nieruchomości przez cały okres trwania umowy.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14413
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
4 800 PLN
(1 069 EUR)

cena/M2
41 PLN

Powierzchnia
116m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
5km

piętro
7

niedawna aktualizacja
20-11-2020