Nowoczesny apartament w inwestycji Hubertus Residence - Obrzeżna, Warszawa - for-rental, ref. 8608 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny apartament w inwestycji Hubertus Residence


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przytulny apartament z jedną sypialnią mieszczący się w inwestycji Hubertus Residence.

Ten funkcjonalny apartament liczy 60m2 i składa się z jednej sypialni, salonu razem z aneksem kuchennym i łazienki. Kuchnia wyposażona jest w dużą lodówkę, płytę indukcyjną, zmywarkę oraz wiele funkcjonalnych schowków. Nowocześnie urządzona łazienka posiada prysznic i toaletę. Sypialnia z podwójnym łóżkiem. Apartament jest stylowo wykończony, umeblowany i gotowy do wprowadzenia się.

Cały kompleks zaprojektowany został na wzór małego miasteczka - zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego kwartału mieszkalnego inwestycji, starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami oraz parkowa promenada z kameralnymi miejscami wypoczynku i funkcjonalnymi placykami zabaw dodają osiedlu uroku. Teren osiedla jest wydzielony z otoczenia budynkami, natomiast pozostałe części obwodu są ogrodzone - takie rozwiązanie nie tylko zwiększa poczucie bezpieczeństwa, ale również pomaga oddzielić spokojny i zielony teren osiedla od zgiełku miasta. Bezpieczeństwu mieszkańców ma służyć także system monitoringu, wideodomofony oraz wykorzystanie magnetycznych kart dostępu do klatek schodowych.

Osiedle zlokalizowane na Służewcu przy ulicy Obrzeżnej. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów, centrum biznesu - Mokotów Business Park, a w bezpośrednim sąsiedztwie odnajdziemy również jeden z najpiękniejszych w Europie Torów Wyścigów Konnych, który widać z okien wielu mieszkań. Doskonałe połączenie komunikacyjne tej części Służewca z dowolnym miejscem w Warszawie, zapewnia mieszkańcom osiedla Hubertus bliskość kilku linii autobusowych i tramwajowych oraz głównych arterii miasta.

Cena 3900 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (100 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN )

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferty prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
nowa cena
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 8608
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
3 900 PLN
(919 EUR)

cena/M2
65 PLN

Powierzchnia
60m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
6km

piętro
3

niedawna aktualizacja
14-01-2020