Nowoczesny i cichy trzypokojowy apartament w pobliżu Galerii Mokotów - Obrzeżna, Warszawa - for-rental, ref. 10136 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny i cichy trzypokojowy apartament w pobliżu Galerii Mokotów


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom komfortowy trzypokojowy apartament na wynajem położony na Mokotowie w prestiżowej inwestycji Hubertus.

Apartament o powierzchni 84m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni z podwójnym łóżkiem, gabinetu/sypialni, łazienki, osobnej toalety i przedpokoju. Z salonu jest wyjście na dużą loggie. Salon jest bardzo słoneczny, skierowany na stronę południową i na wewnętrzne patio. Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze czteropiętrowego kameralnego apartamentowca na terenie zamkniętym na Osiedlu Hubertus, które jest kompleksem mieszkaniowym składającym się z sześciu głównych budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości (do 10 pięter) oraz jednego kameralnego - liczącego zaledwie 11 mieszkań. Na terenie osiedla znajduje się również dwupoziomowy podziemny garaż, w którym działa serwis samochodowy, przeznaczony wyłącznie do obsługi aut mieszkańców. Cały kompleks zaprojektowany został na wzór małego miasteczka - zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego kwartału mieszkalnego inwestycji, starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami oraz parkowa promenada z kameralnymi miejscami wypoczynku i funkcjonalnymi placykami zabaw dodają osiedlu uroku.

Teren osiedla jest wydzielony z otoczenia budynkami, natomiast pozostałe części obwodu są ogrodzone - takie rozwiązanie nie tylko zwiększa poczucie bezpieczeństwa, ale również pomaga oddzielić spokojny i zielony teren osiedla od zgiełku miasta. Bezpieczeństwu mieszkańców ma służyć także system monitoringu, wideodomofony oraz wykorzystanie magnetycznych kart dostępu do klatek schodowych. Do zwiększenia komfortu mieszkańców przyczynia się natomiast wprowadzenie usług concierge – asystentów, gotowych do pomocy mieszkańcom w realizacji spraw mieszkańców.

Inwestycja zlokalizowana jest na Służewcu przy ulicy Obrzeżnej 1. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów, centrum biznesu - Mokotów Business Park, a w bezpośrednim sąsiedztwie odnajdziemy również jeden z najpiękniejszych w Europie Torów Wyścigów Konnych. Doskonałe połączenie komunikacyjne tej części Służewca z dowolnym miejscem w Warszawie, zapewnia mieszkańcom osiedla Hubertus bliskość kilku linii autobusowych i tramwajowych oraz głównych arterii miasta.

Cena 3900 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN) zawiera komórkę lokatorską + dwa miejsca w parkingu podziemnym (500 PLN )

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Ta nieruchomość jest zarządzana przez profesjonalistów, co oznacza, że najemca otrzyma wsparcie i pomoc naszego zespołu w języku angielskim / polskim, w sprawach związanych z wynajmem nieruchomości przez cały okres trwania umowy.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 10136
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
3 900 PLN
(919 EUR)

cena/M2
46 PLN

Powierzchnia
84m2

Sypialnie
2

łazienki
1

od centrum
6km

piętro
4

data aktualizacji
09-01-2020