Nowoczesny, trzypokojowy apartament w nadbudowie odrestaurowanej kamienicy na Powiślu - Okrąg, Warszawa - for-rental, ref. 9673 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny, trzypokojowy apartament w nadbudowie odrestaurowanej kamienicy na Powiślu


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje ofertę najmu nowego, luksusowo wykończonego i wyposażonego apartamentu z widokiem na piękny, rozległy Park Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.

Apartament o powierzchni 93 m2 i wysokości ok. 3 m., usytuowany na 6. piętrze. Składa się z przestronnej części dziennej (salon połączony z kuchnią), sypialni typu 'master' z własną łazienką wyposażoną w wannę, kolejnego pokoju mogącego pełnić funkcję gabinetu lub drugiej sypialni oraz dodatkowej łazienki z prysznicem. Mieszkanie wykończone jest materiałami najwyższej klasy i kompletnie umeblowane, z wyjątkiem drugiego pokoju (do ustalenia z Najemcą). Na podłodze w pokojach położone są deski dębowe, w kuchni granitowe blaty oraz kompletny sprzęt AGD, w całym mieszkaniu jest bardzo dużo szaf wnękowych. Bardzo duże okna zapewniają łatwy dostęp naturalnego światła (ekspozycja południowy wschód - północny zachód). Apartament wyposażony jest w instalację alarmową.

Kamienica, w której znajduje się apartament, została wzniesiona w latach 1928–1929 według projektu naczelnego architekta Banku Polskiego, Stanisława Filasiewicza. W wyniku świeżo ukończonej rewitalizacji, elewacje od strony ulicy uzyskały jednolity wystrój stylowo łączący w sobie cechy modernizmu, neoklasycyzmu i art-deco. Dziedziniec w formie zbliżonej do trójkąta, zawarty między trzema skrzydłami budynku został zamknięty od strony północnej dodatkowym skrzydłem wewnętrznym. Elewacje od strony dziedzińca otrzymały charakter zgodny z elewacjami frontowymi z minimalistycznym wystrojem architektonicznym.

Kamienica znajduje się w samym sercu zielonego Powiśla, u zbiegu ulic Czerniakowskiej, Wilanowskiej i Okrąg. Lokalizacja gwarantuje nie tyko komfort, ciszę i spokój, ale również bliskość terenów wypoczynkowych, rekreacyjnych oraz ośrodków kultury.

Cena 7500 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 9673
Miasto
Warszawa

Ulica


cena
7 500 PLN
(1 631 EUR)

cena/M2
81 PLN

Powierzchnia
93m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
2km

piętro
6

data aktualizacji
06-07-2021