Czteropokojowy apartament w odrestaurowanej kamienicy Restaury - Piękna, Warszawa - for-rental, ref. 7976 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Czteropokojowy apartament w odrestaurowanej kamienicy Restaury


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje ofertę najmu luksusowo wykończonego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym budynku położonym przy cichym odcinku ul. Pięknej.

Apartament o powierzchni 133 m2, usytuowany jest na 2. piętrze i posiada 2 wejścia z dwóch różnych klatek schodowych. Część dzienna (salon, jadalnia, kuchnia, jedna łazienka) z oknami od strony południowej i widokiem na ul. Piękną. Trzy sypialnie, w tym jedna z przylegającą łazienką usytuowane są natomiast od strony eleganckiego dziedzińca. Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się toaleta dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze (pralnia). Apartament wykończony jest w klasycznym stylu przy użyciu luksusowych materiałów. Na podłodze w pokojach położony jest parkiet dębowy, w przedpokojach marmur, w kuchni granit a w łazienkach płytki Villeroy & Boch. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD firmy Miele. Apartament oferowany jest do wynajmu bez mebli, ewentualnie z opcją umeblowania pod kątem konkretnego Najemcy. Przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska o powierzchni ok. 3 m2.

Neoklasycystyczny budynek zaprojektował w 1880 roku architekt Karol Kozłowski. W 2010 r. kamienica została w całości odrestaurowana, a rozkłady mieszkań dostosowane do współczesnych potrzeb. W budynku znajduje się 31 mieszkań. Schody na klatkach schodowych wyłożone są białym marmurem Carrara, a na podestach marmur przekładany jest czarnym granitem na wzór arlekin.

Kamienica zlokalizowana jest w 2-giej linii zabudowy od Pl. Konstytucji. W zasięgu kilku minut piechotą znajdują się liczne restauracje i kawiarnie, przeróżne punkty usługowe, stacja metra Politechnika, pl. Zbawiciela oraz Łazienki Królewskie.

Cena 12900 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 7976
Miasto
Warszawa

Ulica


cena
12 900 PLN
(2 842 EUR)

cena/M2
97 PLN

Powierzchnia
133m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
2

data aktualizacji
22-12-2020