Słoneczny, nowoczesny, czteropokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji na Powiślu - Tamka, Warszawa - for-rental, ref. 10724 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Słoneczny, nowoczesny, czteropokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji na Powiślu


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność przedstawić przestronny, czteropokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Tamka 29, na pograniczu Powiśla oraz Starego Miasta.

Nowoczesny, przestronny apartament posiada komfortowy układ i składa się z trzech wygodnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym, garderoby, dwóch łazienek (jedna wyposażona w prysznic, druga natomiast z wannę), WC, holu oraz loggii.

Apartament jest częściowo umeblowany i wyposażony w sprzęty RTV i AGD. Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Apartament usytuowany jest na nowoczesny osiedlu mieszkaniowym we wspaniałej lokalizacji na Powiślu, które jako jedno z nielicznych w Warszawie może się pochwalić tarasem na dachu o powierzchni ponad 200m2. Budynek jest utrzymany w kolorach ziemi, do wykończenia elewacji użyto piaskowca. Osiedle cechują przestronne i nowoczesne przestrzenie, całodobowa recepcja oraz ochrona. Ponadto, mieszkańcy budynku mają dostęp do usługi Home Control.

Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Tamka, na Powiślu. W pobliżu znajdują się: szkoły, szpitale oraz instytucje kulturalne tj. Centrum Nauki Kopernik, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, Muzeum Fryderyka Chopina. Bliskość metra, przystanków tramwajowych i autobusowych zapewnia dobre połączenie komunikacyjne z całym miastem. Przy osiedlu znajduje się także jedna z licznych stacji rowerów Veturilo.

Cena 8000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (1000 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 10724
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica


cena
8 000 PLN
(1 745 EUR)

cena/M2
89 PLN

Powierzchnia
90m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
4

niedawna aktualizacja
24-01-2022