Elegancki, wyjątkowy apartament w budynku Cosmopolitan Tower oferujący widok na panoramę Warszawy - Twarda, Warszawa - for-rental, ref. 13766 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Elegancki, wyjątkowy apartament w budynku Cosmopolitan Tower oferujący widok na panoramę Warszawy


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność przedstawić wyjątkowy, elegancko urządzony apartament z trzema sypialniami w inwestycji Cosmopolitan Tower. Apartament oferuje wyjątkowy widok na panoramę Warszawy.

Apartament położony jest w najlepszej części wieży Cosmopolitan, z ekspozycją południowo-wschodnią i imponującym widokiem na panoramę Warszawy, Pałac Kultury i Nauki oraz na Wisłę.
Apartament o powierzchni 166 m2 składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią, sypialni - typu master, dwóch dodatkowych sypialni, dwóch łazienek, toalety, garderoby, garderoby na buty oraz pralni. Plan lokalu przewidział oddzielenie sypialni - master wraz z garderobą i łazienką od pozostałych dwóch sypialni i łazienki, które znajdują się z przeciwległej części apartamentu.
Apartament jest oferowany częściowo umeblowany (salon, główna sypialnia, sypialnia gościnna) i w całości wyposażony w sprzęt i zabudowę meblową w kuchni, łazienkach, garderobach i pralnio-suszarni.
Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Cosmopolitan Tower mieści się w ścisłej czołówce najciekawszych luksusowych budynków mieszkalnych w Warszawie. Świetna lokalizacja, doskonały projekt architektoniczny i wysoka jakość wykończenia powinny zaspokoić wymagania każdego klienta. Oprócz standardowych udogodnień związanych z bezpieczeństwem (monitoring, ochrona) budynek zapewnia również swoim mieszkańcom strefę relaksu położoną na 4. piętrze - w jej skład wchodzi klub fitness z siłownią, sauna oraz salon masażu.

Cosmopolitan Tower położony jest na rogu ulic Emilii Plater i Twardej. W ciągu 5 minut spacerem można dojść do Dworca Centralnego, w C.H. Złote Tarasy, Pałacu Kultury i Nauki oraz stacji metra 'Świętokrzyska'. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się biurowce usytuowane przy ul. Emilii Plater oraz Rondzie ONZ. Miejsce ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną - stacja metra oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w najbliższym sąsiedztwie, podobnie jak liczne punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, kluby, puby teatry i kina.

Cena 23000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (3200 PLN) + media (400 PLN) zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym + opcjonalnie Internet i TV (60 PLN)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z firmą Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13766
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
23 000 PLN
(5 354 EUR)

cena/M2
139 PLN

Powierzchnia
166m2

Sypialnie
3

łazienki
3

od centrum
1km

piętro
36

data aktualizacji
30-09-2019