Pięciopokojowy, luksusowy apartament w eleganckiej inwestycji Restaura Górskiego - Wojciecha Górskiego, Warszawa - for-rental, ref. 15979 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Pięciopokojowy, luksusowy apartament w eleganckiej inwestycji Restaura Górskiego


Minimalny okres wynajmu: 24 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować pięciopokojowy apartament w inwestycji Restaura Górskiego.

Prezentowany apartament o powierzchni 180m2, wykończony w bardzo wysokim standardzie przy użyciu wysokiej jakości materiałów i sprzętów. Na podłodze parkiet, w łazienkach oraz hallu marmur oraz gres, kuchnia z marmurowym blatem, stolarka wnętrz wykonywana według indywidualnego projektu i zamówienia. Apartament składa się z części dziennej, reprezentacyjnego salonu z kominkiem i wyjściem na taras, zamkniętej kuchni, pokoju gościnnego z łazienką, gabinetu oraz dwóch sypialni z czego jedna typu Master z łazienką oraz sauną oraz garderobą, dodatkowo gościnne WC oraz dodatkowa garderoba. Do mieszkania przynależą 3 balkony, 2 miejsca postojowe oraz 1 komórka lokatorska.

Restaura Górskiego to apartamentowiec z całodobową recepcją, ochroną, usługami na parterze oraz stacją uzdatniania wody pitnej. Powierzchnie wspólne wykończone są marmurem i drewnem. Elewacja to jasny piaskowiec. Podziemny parking znajduje się na dwóch poziomach i mieści 128 miejsc. Architektura budynku w bezpretensjonalny sposób nawiązuje do otoczenia.

Inwestycja mieści się przy niewielkiej i cichej ul. Górskiego, w samym centrum Warszawy wśród stylowych kamieniczek, siedziby NBP, Filharmonii Narodowej czy pijalni czekolady Wedla. W pobliżu znajduje się tętniąca życiem ul. Chmielna z ekskluzywnymi butikami oraz licznymi kawiarniami, pubami i restauracjami.

Cena 16000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (750 PLN) zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (1000 PLN )

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferty prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15979
Inwestycja

Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
16 000 PLN
(3 419 EUR)

cena/M2
89 PLN

Powierzchnia
180m2

Sypialnie
4

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
5

niedawna aktualizacja
29-11-2021