Czeropokojowy apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie - Złota, Warszawa - for-rental, ref. 15887 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Czeropokojowy apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje elegancko urządzony apartament z przepięknym widokiem na centrum miasta, usytuowane na 9. piętrze prestiżowej inwestycji Złota 44. Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie luksus.

Ten przestronny apartament liczący 170 m2 składa się z dużego salonu z półotwartą kuchnią i jadalnią, gdzie panoramiczne okna zapewniają nie tylko wspaniały widok, ale także dostęp do naturalnego światła oraz sypialni głównej z oddzielną łazienką, drugiej sypialni, gabinetu mogącego pełnić funkcję trzeciej syoialni i łazienki gościnnej. Pomieszczenia są elegancko wykończone i klimatyzowane.

Złota 44 to najwyższy obecnie budynek mieszkalny w Warszawie - mierzący 192m wieżowiec mieści prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień wyznaczają nowy, niespotykany dotąd standard w budownictwie mieszkaniowym w Polsce.

Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Budynek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400 m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, saunę, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczone są 2 sale konferencyjne.

Złota 44 to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych nigdzie indziej udogodnień tworzy prawdziwie niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 21 500 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (300 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych najmem w tej niezwykłej inwestycji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15887
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
21 500 PLN
(4 748 EUR)

cena/M2
126 PLN

Powierzchnia
170m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
9

data aktualizacji
04-12-2020