Wyjątkowy apartament w sercu miasta, Złota 44 - Złota, Warszawa - for-rental, ref. 14943 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wyjątkowy apartament w sercu miasta, Złota 44


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy Dostępne od: 30 Lipca 2021

Hamilton May ma zaszczyt zaprezentować apartament o wyjątkowym standardzie wykończenia na Złotej 44, czyli w najbardziej luksusowym budynku mieszkalnym w Polsce.

Apartament o powierzchni 72m2 składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią, sypialni master z łazienką i garderobą, WC, pralni oraz eleganckiego hallu. Mieszkanie znajduje się na 33 piętrze z panoramicznym widokiem na wschód. Apartament wyposażony jest w system inteligentnego zarządzania domem HMS (Home Management System), umożliwiający zdalne sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, roletami zewnętrznymi czy uchylnymi oknami nawet z poziomu aplikacji. Dodatkowo, system HMS uzupełnia całodobową usługę Concierge, pełniąc funkcję prywatnego asystenta. Za pomocą panelu dotykowego można zamówić posiłek, taksówkę bądź zarezerwować bilet do teatru. Czynsz administracyjny w cenie apartamentu, opłaty za media płatne dodatkowo. Do mieszkania przynależy 1 miejsce w garażu podziemnym. Istnieje możliwość odpłatnego wynajęcia dodatkowych miejsc w garażu. Apartament jest dostępny do wynajmu od zaraz.

Złota 44 jest to wieżowiec liczący 192 metry wysokości, zawierający prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom udogodnień dla mieszkańców ustala nowy, niespotykany dotąd poziom w budownictwie mieszkaniowym w Polsce.

Złota 44 to stanowczo najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych gdzie indziej udogodnień tworzy niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również mieszkańcom doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę. Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 14000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (500 PLN) zawiera Internet i TV + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (750 PLN ) + opcjonalnie komórka lokatorska (250 PLN )

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem aby uzyskać więcej informacji na temat tego wyjątkowego apartamentu.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14943
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
14 000 PLN
(3 047 EUR)

cena/M2
187 PLN

Powierzchnia
75m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
33

data aktualizacji
07-07-2021