Wygodne mieszkanie z widokiem na Centrum - przy stacji metra - Zygmunta Krasińskiego, Warszawa - for-rental, ref. 12245 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wygodne mieszkanie z widokiem na Centrum - przy stacji metra


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Mieszkanie znajduję się na warszawskim Żoliborzu tuż obok stacji metra - Plac Wilsona. Żoliborz Centralny po wojnie zdominowany został przez architektów młodego pokolenia, zgromadzonych wokół Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Celem spółdzielni było zbudowanie solidnych i wygodnych mieszkań. W związku z tym postanowiono tam zadbać o jak najlepsze warunki życia mieszkańców. Zadbano też o bardzo wysoki udział zieleni, stworzenie placów zabaw i oczek wodnych.

Dwupokojowe mieszkanie składa się z kuchni, otwartego pokoju dziennego, łazienki oraz dużej wygodnej sypialni. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt RTV i AGD. Wyposażenie mieszkanie jest nowe, wygodne i dobrej jakości. Mieszkanie nie było wcześniej wynajmowane.

Kamienica została zbudowana w latach 60 tych XX wieku ma pięć kondygnacji, obecnie zarządza nią sprawnie działająca wspólnota dokonująca regularnych napraw oraz ulepszeń standardów budynku.

Dojście do stacji metra Plac Wilsona zajmuje minutę, a do metra Marymont 8 minut. Dojazd do Dworca Centralnego zajmuje 12 minut, do Centrum Handlowego Arkadia 7 minut. Otoczenie licznymi drzewami w pobliżu Parku Imienia Żołnierzy Żywiciela, Skweru Igora Newerlego oraz Sadów Żoliborskich stwarza możliwość do częstych spacerów i wycieczek rowerowych. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoła, restauracje, winiarnie, kawiarnie, sklepy spożywcze, apteka, poczta i banki. Miejsce niezwykłe, z jednej strony bliskość aglomeracji, z drugiej odseparowane od zgiełku i hałasu wśród licznej zieleni.

Cena 2200 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (100 PLN)

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
rezerwacja
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 12245
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
2 200 PLN
(487 EUR)

cena/M2
46 PLN

Powierzchnia
48m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
4km

piętro
4

niedawna aktualizacja
08-06-2021