Przestronny apartament tuż przy metrze Dworzec Gdański - Zygmunta Słomińskiego, Warszawa - for-rental, ref. 10889 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przestronny apartament tuż przy metrze Dworzec Gdański


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu apartamentu, idealnego na cele biurowe lub mieszkalne, położonego na trzecim piętrze w budynku apartamentowym w pobliżu centrum handlowego Westfield Arkadia.

Przestronny, pięciopokojowy apartament został wyraźnie podzielony na dwie części: dzienną oraz prywatną, co zapewnia komfort mieszkańcom. Cześć dzienną stanowi przestronny salon, oddzielna kuchnia, pokój, toaleta gościnna oraz garderoba. Natomiast część prywatna składa się z trzech sypialni oraz dwóch łazienek, jedna posiada wannę i kabinę prysznicową, druga tylko wannę. Kuchnia jest wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna). W przedpokoju duża szafa w zabudowie. Do apartamentu przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Osiedle Prezydenckie powstało w latach 1997-2000. Położone jest przy ul. Słomińskiego, dojazd do osiedla od ul. Słomińskiego, Dzikiej i Inflanckiej. Osiedle składa się z trzech oddzielnych budynków mierzących od 9 do 17 kondygnacji. Cały zespół Osiedla Prezydenckiego charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. W budynku są 2 niezależne wejścia - jedno do części mieszkalnej i drugie do części biurowej.

Budynek znajduje się w pobliżu Ronda Radosława, vis a vis C.H. Arkadia. Okolica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną (liczne przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja metra Dworzec Gdański, oraz PKP Warszawa Gdańska), co zapewnia sprawne połączenia z innymi częściami miasta.

Cena 6200 PLN miesięcznie, zawiera czynsz administracyjny , zawiera miejsce w parkingu podziemnym + media wg zużycia

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 10889
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
6 200 PLN
(1 325 EUR)

cena/M2
47 PLN

Powierzchnia
133m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
2km

piętro
3

niedawna aktualizacja
29-11-2021